Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Dominika dowiedziała się, że Oliwia i Kuba uprawiali seks. "Zostałam oszukana"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestnicy "Hotelu Paradise"

Dominika z przytupem powróciła do "Hotelu Paradise". W trakcie Pandory dowiedziała się, że Kuba, jej były partner, uprawiał seks z jej koleżanką, Oliwią. Jak zareagowała? Do kogo miała największy żal?

"Hotel Paradise" - powrót Dominiki

To było mocne wejście. W trakcie Pandory do "Hotelu Paradise" wróciła Dominika. Kuba i Oliwia wiedzieli, że muszą się przyznać, co między nimi zaszło tuż po jej odejściu. Nieświadoma niczego Dominika nie spodziewała się, że usłyszy tak szokujące wieści.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- To ja zacznę. Domi, doszło do zbliżenia między mną a Oliwką. Bliższego zbliżenia... - przyznał Kuba.

- Czyli jakiego? - odparła zaskoczona Dominika.

- No bliższego - przyznali enigmatycznie Kuba i Oliwia.

Dominika kontynuowała rozmowę z Kubą na osobności. Oczekiwała od byłego partnera pełnej szczerości. - Po prostu mieliśmy wspólne tematy, dogadaliśmy się, wyjaśniliśmy sobie wcześniejsze sytuacje no i później ta bliskość wróciła. Musiałem sobie znaleźć parę - stwierdził Kuba.

- Znaleźć sobie parę, a z nią sypiać to jest różnica. Ty babiarzu! Nieszczery człowieku. Jesteś nieszczery. Po prostu kolegi między nogami nie umiesz utrzymać. Ja nie przebiję waszych igraszek łóżkowych tutaj. (...) Zostałam oszukana. Dla mnie kobieta kobiecie tak nie robi. Facet, to inna sprawa, bo facet nie myśli tylko głową, ale czymś innym też. Widzisz, miałeś taką gwiazdkę, ale no ch**, wolisz księżyc - skwitowała poruszona Dominika.

"Hotel Paradise 5". Reakcja Dominiki

Fani "Hotelu Paradise" zdziwili się, że Dominika obarczyła winą za to, co się stało, głównie Oliwię. Ich zdaniem odpowiedzialność leży po obu stronach i płeć nie powinna mieć znaczenia.

"Czemu ona usprawiedliwia Kubę i w większości zwala winę na Oliwię. Dlaczego to zawsze kobieta jest winna? To, że on jest facetem, nie znaczy, że ma być usprawiedliwiony, bo "nie myśli tylko głową, ale też tym między nogami". I to jeszcze kobieta coś takiego powiedziała...", "Wina leży po środku! Oboje są tak samo winni i tak samo ją zawiedli!", "Z podejścia Dominiki wychodzi, że facet może jej zrobić krzywdę, zdradzić zaufanie, ale i fizycznie zdradzić... A ona nadal uważa, że facet jest w porządku, tylko to wina kobiet?", "Zawsze, ale to zawsze przy zbliżeniach, które nie powinny mieć miejsca, są winne DWIE strony!" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości