Gwiazdy

Oliwia Bieniuk wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. "Nadal nie mogę uwierzyć"

Gwiazdy

Aktualizacja:

W takim wydaniu Oliwii Bieniuk jeszcze nie widzieliście. 18-latka zamieściła bowiem na instagramowym koncie fotografie z ultrakobiecej i zmysłowej sesji zdjęciowej. Tymi kadrami urzekła Klaudię El Dursi i Macieja Musiałowskiego.

Oliwa Bieniuk jako fotomodelka

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej 6 lat temu aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, byłego piłkarza Lechii Gdańsk. 18-latka w tym roku podchodziła do egzaminu dojrzałości. Dopiero 5 lipca, tak jak wszyscy maturzyści, dowie się, jak jej poszło. Czas oczekiwań wykorzystuje, rozwijając swoją karierę w fotomodelingu.

Oliwia Bieniuk w przyszłości chce iść w ślady mamy. Nastolatka ma zamiar zostać aktorką, o czym mówiła w wywiadzie z Dorotą Wellman. Natomiast jej planem b jest właśnie modeling. - Jak nie wyjdzie mi z aktorstwem, no to chciałabym jakby pójść dalej z modelingiem... Ja ogólnie jestem bardzo krytyczna, jeżeli chodzi o samą siebie – podkreśliła.

Oliwia Bieniuk w kobiecej sesji zdjęciowej

18-latka już zaczęła rozwijać skrzydła. Wzięła bowiem udział w sesji zaplanowanej w ramach projektu "Czaja wyczaja". Jola Czaja wystylizowała Oliwię Bieniuk nawiązując do sesji legendarnego fotografa Helmuta Newtona , który słynął z robienia klimatycznych kobiecych aktów. Co więcej, uważany jest również za twórcę "porno chic", czyli stylu fotografii przepełnionego erotyzmem. Zdjęcia przede wszystkim robił czarno-białe, ponieważ cierpiał na daltonizm.

Ten sam klimat został oddany na zdjęciach Wojtka Białego. - Nadal nie mogę uwierzyć, że mam tak piękne zdjęcia. Jestem wdzięczna ekipie za tak świetną współpracę razem – podziękowała Oliwia Bieniuk.

Na kobiece kadry zwróciły uwagę osoby z pierwszych stron gazet m.in. Klaudia El Dursi oraz Maciej Musiałowski, którzy za pomocą emotikonów wyrazili swój zachwyt. Z kolei inni obserwujący doszukali się podobieństwa: "Wyglądasz tu jak Natalia Siwiec", "Widzę Anię, zdjęcia sztos. Jesteś piękna"

Zobacz także:

Anna Kalczyńska spotkała się ze zwycięzcami Eurowizji. "Świat oszalał na ich punkcie"

Alicja Wieniawa-Narkiewicz pochwaliła się zdjęciem z zakończenia roku szkolnego. Pójdzie w ślady znanej siostry?

Anna Nowak-Ibisz na aktywnych wakacjach: "Pojechałyśmy najtrudniejszą, kamienistą drogą". Te widoki zapierają dech w piersiach

Zobacz wideo: Oliwia Bieniuk: „Jestem tak szalona jak mama”

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości