Gwiazdy

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Córka Anny Przybylskiej debiutuje u boku Andrzeja Grabowskiego

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

Oliwia Bieniuk rozpoczyna karierę aktorską. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zagrała w produkcji Daniela Rusina, znanego jako "Reżyser Życia", debiutując u boku Andrzeja Grabowskiego i Piotra Cyrwusa. Czy to oznacza, że niedługo zobaczymy ją na wielkim ekranie?

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie "Reżysera Życia"

Na Instagramie obserwuje ją 164 tys. osób, a za sobą ma już pierwsze sesje zdjęciowe i rolę w krótkometrażowej produkcji Daniela Rusina. Oliwia Bieniuk staje się jedną z popularniejszych nastolatek w polskich mediach społecznościowych i choć do tej pory (jak powiedział również jej tata) skupiała się bardziej na edukacji, zaczyna spełniać swoje artystyczne marzenia. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zagrała w filmie "Reżysera Życia", którego premiera odbędzie się 1 września 2020 roku o 18:00 na YouTubie.

Nastolatka debiutuje u boku polskich gwiazd

Piotr Cyrwus, Andrzej Grabowski i influencerka Ola Nowak - to ich możemy zobaczyć w zwiastunie opublikowanym przez reżysera filmu Daniela Rusina. Produkcje "Reżysera Życia" poruszają tematy związane z bieżącymi problemami społecznymi nastolatków. Jaką rolę zagrała Oliwia w jego najnowszym projekcie? To okaże się niebawem.

Andrzej Grabowski opowiedział o filmie, w którym zagrał z Oliwią Bieniuk. Czy córka Anny Przybylskiej ma szansę zdobyć w aktorstwie takie uznanie jak jej mama?

Jarosław Bieniuk o karierze córki w modelingu:

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości