Gwiazdy

Romantyczne wyznanie Oliviera Janiaka. "18 lat płyniemy razem po wodach i oceanach życia"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

Olivier Janiak od 18 lat podąża przez życie wraz z Karoliną Malinowską. Z okazji rocznicy małżeństwa dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie, a także pokusił się o romantyczny wpis.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska świętują rocznicę

Karolina Malinowska i Olivier Janiak lata temu poznali się na planie programu "Co za tydzień". Wtedy to modelka nie przejawiała chęci rozmowy z dziennikarzem i subtelnie go zbyła. Wkrótce jednak doszło do kolejnego spotkania, a między partnerami zaiskrzyło. W 2003 roku Karolina i Olivier powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a owocem ich miłości jest dziś trójka dzieci. Z okazji kolejnej rocznicy, prezenter pokusił się o romantyczne wyznanie. Na Instagramie opublikował zdjęcie z małżonką, a w opisie podziękował jej za cudowną podróż. Jak przyznał, mimo niepowodzeń, potknięć czy zawirowań, wciąż razem idą w jednym, słusznym kierunku.

18 lat płyniemy razem po wodach i oceanach życia, czasem głęboko nurkujemy w otchłań, czasem osiadamy na mieliźnie, czasem jest flauta, kiedy indziej szkwał, nawet sztorm, ale zawsze razem docieramy do brzegu. Słonecznego. Dzięki K za tę piękną podróż i cudowne towarzystwo

Fani gratulują Olivierowi Janiakowi i Karolinie Malinowskiej

Pod postem Oliviera Janiaka fani pozostawili wiele komentarzy. Internauci gratulowali zakochanym długiego stażu małżeństwa oraz życzyli wiele miłości i zrozumienia na kolejne lata. My również się dołączamy i życzymy wielu szczęśliwych i pięknych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. - "Przepiękny post! Gratuluję pełnoletności", "Morza miłości", "Miłości i zdrówka" - pisali fani.

Zobacz wideo:

Czy obchodzicie każdą rocznicę ślubu?
Czy obchodzicie każdą rocznicę ślubu?
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości