Gwiazdy

Bliscy żegnają aktorkę Olivię Newton-John. Wzruszające słowa Johna Travolty

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Olivia Newton-John nie żyje. Gwiazda znana była głównie z filmów "Xanadu" i "Grease". W tej ostatniej produkcji zagrała u boku Johna Travolty. Aktorkę opłakują miliony fanów na całym świecie. Przyjaciele z branży także postanowili uczcić jej pamięć.

Nie żyje Olivia Newton-John

Olivia Newton-John była brytyjsko-australijską artystką. W wieku nastoletnim występowała głównie w kafejkach w rodzinnym Melbourne. Z czasem zaczęła zyskiwać sławę także w australijskich programach telewizyjnych. W 1996 roku wydała swojego pierwszego singla. Występowała wówczas w Wielkiej Brytanii w duecie z Patem Carrollem oraz z zespołem Toomorrow. W 1971 roku ukazał się jej debiutancki solowy album "If Not for You ". Trzy lata później reprezentowała Wielką Brytanię w konkursie Eurowizji z piosenką "Long Live Love". Olivia Newton-John zajęła w nim czwarte miejsce.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Międzynarodową popularność przyniosła aktorce główna rola w musicalu "Grease", który do tej pory jest jednym z najbardziej lubianych w historii kina. W produkcji tej wcieliła się w rolę nieśmiałej Sandy Olsen, która zakochuje się w buntowniku i liderze grupy T-Birdsu Dannym Zuko (w tej roli John Travolta).

John Travolta żegna Olivię Newton-John

Informacja o śmierci Olivii Newton-John wstrząsnęła Hollywood. Gwiazdy publikują wzruszające wspomnienia, w których żegnają gwiazdę. Wśród nich nie mogło zabraknąć Johna Travolty.

- Moja najdroższa Olivio, uczyniłaś nasze życie lepszym. Twój wpływ był niesamowity. Tak bardzo cię kocham. Zobaczymy się na końcu tej drogi i wtedy znów będziemy razem. Twój od chwili, gdy cię zobaczyłem, i na zawsze! Twój Danny, twój John! - napisał aktor.

Antonio Banderas składa kondolencje rodzinie Olivii Newton-John

Aktor w kilku prostych słowach wyraził swój żal po odejściu gwiazdy. W pamiątkowym wpisie zamieścił kilka kadrów z Olivią. - Spoczywaj w pokoju Olivio Newton-John. Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich - czytamy.

Córka żegna Olivię Newton-John

Córka Olivii Newton-John, Chloe Lattanzi, nie może pogodzić się z odejściem mamy. W sieci opublikowała serię jej zdjęć, pod którymi znajdziemy wiele komentarzy fanów i gwiazd z kondolencjami. - Najdroższa Chloe - moje najgłębsze, najbardziej przepełnione smutkiem kondolencje dla Ciebie w tym trudnym, łamiącym serce czasie. Twoja mama była z Ciebie taka dumna - napisała piosenkarka Jann Arden.

Dionne Warwick wspomina Olivię Newton-John

Panie nagrywały razem muzykę do albumu "My Friends and Me". Artystka napisała, że ​"do Niebiańskiego Chóru dołączył kolejny anielski głos". Wokalistkę i jednocześnie swoją przyjaciółkę, nazwała "jednym z najmilszych ludzi, z którymi miała przyjemność śpiewać".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: John Shearer / Staff/Getty Images

Pozostałe wiadomości