Gwiazdy

Olga Kaczyńska z "Top Model" wzięła ślub i pokazała zdjęcia z uroczystości. "Ogrom wzruszeń, miłości i szaleństwa"

Gwiazdy

PIOTR BLAWICKI/ EAST NEWS

Olga Kaczyńska, zwyciężczyni drugiej edycji programu "Top Model", stanęła na ślubnym kobiercu. Zdjęciami z uroczystości podzieliła się z internautami, którzy od razu zwrócili uwagę na jej zjawiskową suknię. Kim jest jej mąż Łukasz Samoliński?

Olga Kaczyńska zdobyła popularność dzięki udziałowi w drugiej edycji "Top Model". Swoją urodą i sposobem bycia zachwyciła nie tylko jury, ale i widzów, bo 19-letnia wówczas modelka wygrała program. Świat modelingu otworzył się przed nią, wzięła udział w licznych pokazach i sesjach zdjęciowych, ale ostatecznie postanowiła wybrać inną ścieżkę zawodową. Na początku lipca 2021 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jak się okazało, to niejedyny poważny krok w jej życiu...

Olga Kaczyńska wyszła za mąż. Kim jest Łukasz Samoliński?

Była modelka powiedziała "tak" Łukaszowi Samolińskiemu, z którym zaręczyła się w 2019 roku podczas wakacyjnego wyjazdu na Kubę. Co ciekawe, podobnie jak Olga Kaczyńska, mężczyzna związał swoją przyszłość z medycyną.

Panna młoda na instagramowym koncie zamieściła serię zdjęć z uroczystości. Dzięki temu wiemy, że ślub odbył się w kościele, a Olga Kaczyńska w białej sukni prezentowała się przepięknie. Zamiast welonu wybrała wianek.

Państwo Samolińscy - najszczęśliwsi na całym świecie

- oznajmiła z radością.

Wesele Olgi Kaczyńskiej

Na kolejnych zamieszczonych w Internecie ujęciach widzimy, jak przebiegło wesele. Nie zabrakło kluczowych atrakcji: pierwszego tańca i wspólnego krojenia tortu. A jak Olga Kaczyńska wspomina swoje przyjęcie?

- Ach, co to był za weekend! Ogrom wzruszeń, miłości i szaleństwa! Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować naszym cudownym gościom - kochamy was wszystkich całymi serduchami! - oraz pozostałym osobom, które sprawiły, że naprawdę był to najszczęśliwszy dzień naszego życia! - wyjawiła.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami. "Pięknego życia we dwoje!", "Dużo miłości", "Jacy piękni! Gratulacje". My również życzymy młodej parze wszystkiego najlepszego!

Zobacz także:

Zobacz wideo: Mateusz Jarzębiak i Olga Kaczyńska - miłość w "Top Model"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości