Gwiazdy

Olga Frycz wraca do przeszłości. "To był jeden z tych dni, w których czułam, jak bardzo jestem szczęśliwa"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Gdy za oknem pogoda dała się we znaki, Olga Frycz wróciła wspomnieniami do zeszłego roku. Aktorka odnalazła stare zdjęcie z wakacyjnego wypadu i pochwaliła się nim w mediach społecznościowych. "Jeszcze tylko trochę … i wrócę tam. Jeszcze trochę" – czytamy.

Olga Frycz wspomina wakacje z rodziną i przyjaciółmi

Chłodne powietrze, porywisty wiatr i obfite opady deszczu, wszystko wskazuje na to, że jesień na dobre zagościła w Polsce. Choć pogoda nie zachęca do aktywności na świeżym powietrzu, jest idealną okazją, aby wrócić do wakacyjnych zdjęć i powspominać słoneczne dni. Na powrót do przeszłości zdecydowała się Olga Frycz. Aktorka, robiąc porządki, odnalazła fotografię wykonaną w listopadzie zeszłego roku na Teneryfie. Pozując z małą córeczką, przyznała, że w tamtej chwili czuła się bardzo szczęśliwa. Wszystko za sprawą ludzi, którzy ją otaczali.

Robię właśnie porządek w zdjęciach i znalazłam to. Zrobione w listopadzie tamtego roku na Teneryfie. W naszym cudownym domu w Costa Adeje. To był jeden z tych dni, w których czułam, jak bardzo jestem szczęśliwa, mając obok siebie moją córeczkę i moich Przyjaciół. To był piękny czas. Jeszcze tylko trochę … i wrócę tam. Jeszcze trochę

– dodała.

Fani komentują zdjęcie Olgi Frycz

Fani bardzo szybko zauważyli nowy post aktorki. Pod zdjęciem pozostawili mnóstwo komentarzy, w których to zachwycali się zarówno małą córeczką, jak i wspaniałymi urokami Teneryfy. Wśród internautów wielu przyznało, że Teneryfa to ich ulubiony wakacyjny kierunek. Obserwujący dopatrywali się także podobieństwa dziewczynki do mamy.

- "Cała mama" – przyznała jedna z fanek. Olga szybko pospieszyła z odpowiedzią "Cały tata" – dodała. "Czekamy tutaj na Was! Jaka Helcia była malutka", "Teraz to już poważna starsza siostra będzie" - dodała.

Zobacz wideo: Samochodem elektrycznym po Europie

Zobacz także:

Znamy datę premiery "No time to die" -najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Anna Lewandowska zabrała dzieci do pracy. "Cieszę się, że mogą widzieć jak mama spełnia się zawodowo"

Angelina Jolie założyła konto na Instagramie. Dodała pierwszy, niezwykle wzruszający wpis

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości