Gwiazdy

Olga Frycz rozstała się z partnerem po ponad trzech latach związku

Gwiazdy

Aktualizacja:

"Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie" - napisała aktorka w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie. Olga Frycz dodała, że rozstanie było poprzedzone pracą nad związkiem, ale nie udało się go uratować.

Olga Frycz to zdolna aktorka, znana z wielu ról filmowych i serialowych. Prywatnie od ponad trzech lat córka Jana Frycza tworzyła związek z trenerem tajskiego boksu – Grzegorzem Sobieszkiem. Para doczekała się córki Helenki, która przyszła na świat we wrześniu zeszłego roku.

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek - rozstanie

Fani zastanawiali się nawet, kiedy ślub, jednak wszystko wskazuje, że nie będzie go w ogóle. Aktorka właśnie poinformowała o rozstaniu z partnerem, publikując długie oświadczenie na Instagramie.

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na Instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszłaby na jaw, a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów.

– zaczęła swój emocjonalny wpis Olga Frycz.

Oświadczenie Olgi Frycz - pełen tekst

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na Instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszłaby na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów.

Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie.

Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie kilka lat,mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy.

Komentarze gwiazd pod wpisem

Wpis Olgi skomentowała między innymi Sonia Bohosiewicz i Magda Steczkowska.

Wszystkim życzę takiej mądrości, spokoju i roztropności jak Wasza

- napisała aktorka.

Całym sercem jestem z Wami w tym niełatwym czasie. Wszystkiego co najlepsze dla całej Waszej trójki.

- dodała piosenkarka.

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości