Gwiazdy

Sławna mama to przywilej czy udręka? Córki Olgi Borys i Agnieszki Pilaszewskiej zdradziły, czy chcą iść w ich ślady

Gwiazdy

Mama i córka mogą stworzyć duet doskonały i wypracować między sobą niezwykła więź. Dowodem na to są relacje Olgi Borys i Agnieszki Pilaszewskiej z ich córkami. Aktorki opowiedziały o tym w naszym studiu. - Całe życie muszę udowadniać, że jestem osobnym bytem, ale to mi nie przeszkadza, bo mama jest moją idolką.

Olga Borys - jaką ma relację z córką?

Aktorka w 1997 r. wyszła za mąż za Wojciecha Majchrzaka, który podobnie jak aktorka, gra w serialach i na deskach teatru. W 2006 r. urodziła się ich córka Mira. Dumna mama niejednokrotnie zabierała ją na ścianki, kiedy ta była jeszcze dzieckiem. Jak ich relacja wygląda dzisiaj, kiedy Mira jest już 15-latką?

- Nie zamierzam iść w ślady rodziców. Jeszcze zastanawiam się nad swoją przyszłością. Gram na gitarze, jestem w zespole - powiedziała nastolatka. - Ma ogromne poczucie humoru i to ją zawsze wyróżnia i ratuje - dodała Olga Borys.

Na pewnym etapie Mirze zaczęły przeszkadzać blaski fleszy i nadmierne zainteresowanie mediów ich rodziną. Rówieśnicy niejednokrotnie dokuczali jej z tego powodu.

- Przez to, że moi rodzice są aktorami, ludzie w szkole byli dziwnie nastawieni. Dziwne zdjęcia w Internecie się pojawiały ciągle - zwierzyła się 15-latka. - Przestała z nami wychodzić w pewnym czasie - mówiła mama Miry.

Córka Agnieszki Pilaszewskiej poszła w ślady aktorki

Agnieszka Pilaszewska jest nie tylko aktorką, ale także scenarzystką i nauczycielką. Nie każdy wie, że to spod jej pióra wyszła książka "Przepis na życie". Gwiazda ma 27-letnią córkę Nelę Maciejewską ze związku ze scenarzystą Maciejem Maciejewskim.

- Nela do matury była przekonana, że nie pójdzie w ślady mamy, a tuż przed maturą okazało się, że jednak tak. Wraz z mężem umarliśmy i zmartwychwstaliśmy, gdy się o tym dowiedzieliśmy. Prowadzę szkołę przygotowującą aktorów na egzaminy. Ale Nela była dobrze przygotowana. Pani profesor stwierdziła, że Nela może iść od razu grać do teatru... - mówiła Agnieszka Pilaszewska.

Co ciekawe, Nela jest absolwentką paryskiego studium aktorskiego Les Ateliers du Sudden in Paris i szkoły w Los Angeles. Z zawodu miała być fotografką. Obecnie pracuje jako aktorka Teatru Polskiego.

- Zawsze czułam, że fotografia to nie to. W teatrach mogłam dorastać i to było mi tak bliskie, że kiedy stanęłam przed wyborem, czy się z tym rozstać, to nie mogłam. Całe życie muszę udowadniać, że jestem osobnym bytem, ale to mi nie przeszkadza, bo mama jest moją idolką - podsumowała 27-latka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości