Gwiazdy

Olaf Lubaszenko pochwalił się 28-letnią córką: "Niespodziewane odwiedziny". Fani zachwyceni ich wspólnym zdjęciem

Gwiazdy

Olaf Lubaszenko po metamorfozie. Aktor przeszedł 2gą operację.

Olaf Lubaszenko to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów i reżyserów. Jest też ojcem dorosłej już córki, Marianny. Dumny tata opublikował w sieci ich wspólną fotografię.

Olaf Lubaszenko i Marianna Lubaszenko na wspólnym zdjęciu

Olaf Lubaszenko debiutował jako 14-latek w serialu "Życie Kamila Kuranta". Widzowie pamiętają go z ról w takich filmach jak "Chłopaki nie płaczą", "Słodko-gorzki" czy "Operacja Samum". Aktor jest też aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z internautami kadrami z życia zawodowego, a także prywatnego.

W najnowszym poście pochwalił się zdjęciem z córką Marianną.

- Niespodziewane odwiedziny?☀️?! Córeczka w nowej fryzurze, tatuś w…bardzo starej??! @marianna_linde trzymam kciuki, Ty wiesz, za co???! - napisał Olaf Lubaszenko na Instagramie. Emocjonalny post aktor uzupełnił hasztagami #love #daughter #father.

Rodzinna fotka wywołała żywą reakcję fanów, którzy umieszczali emotki-serduszka i wiele miłych słów pod adresem obojga.

- Olaf forma znakomita, córka wiadomo, Piękno - czytamy w komentarzach.

Marianna Linde – kariera

Marianna Linde jest córką Olafa Lubaszenki i Katarzyny Groniec oraz wnuczką Edwarda Linde-Lubaszenki. Ma 28 lat. Wychowując się w artystycznej rodzenie, naturalnie wybrała podobną ścieżkę. Jest aktorką, piosenkarką i poetką, absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Mogliśmy zobaczyć ją zobaczyć w serialach "Zakochani po uszy", "Żmijowisko" oraz w filmie "Sztos 2".

Już w podstawówce prezentowała swój talent wokalny na licznych festiwalach szkolnych.

- Śpiewam więc od lat (...). Fajnie by było mieć również swój zespół, jednak nie jest to proste, bo z moim niedoczasem na co dzień nie udałoby mi się stworzyć zespołu, trzeba się temu oddać w pełni - mówiła podczas wizyty w Dzień Dobry TVN.

W 2017 r. wydała debiutancki album studyjny pt. "Sun", który nagrała z zespołem The Distortions.

Marianna Linde – talent ma w genach. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Autor: Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości