Gwiazdy

Ola Żebrowska pokazała rozstępy! "Ciało bogini za nic się nie wini"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski
Fot. Instagram / Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska, żona Michała Żebrowska, postanowiła pokazać, że nikt nie jest idealny - nawet ona. Tym razem postanowiła pokazać na Instagramie... swoje rozstępy! "Piękne zdjęcie! Dziękuję!" - zaczęły pisać fanki.

Zobacz też: „Ciało bogini za nic się nie wini”. Domańska, Romanowska i Malinowska o tym, jak zaakceptować swoje niedoskonałości

Aleksandra Żebrowska postanowiła pokazać, że nikt nie jest ideałem - nawet ona! Żona Michała Żebrowskiego wstawiła na swój Instagram zdjęcie z fragmentem jej uda i pośladka - widać na nich rozstępy!

Wyszło Słońce! Ciało bogini za nic się nie wini! Love your body! - takim hashtagami opisała swoje zdjęcie Aleksandra Żebrowska.

Okazuje się, że rozstępy Oli nie są spowodowane ciążą:

To nie są blizny po porodzie: mam tak od 15 roku życia – napisała Żebrowska.

Fanki Oli są zachwycone. Pod jej zdjęciem zaczęła pojawiać się lawina pozytywnych komentarzy:

A ja tylko myślałam, że mam w tym miejscu rozstępy! Bardzo dziękuję Pani za to zdjęcie!

No kocham panią bardzo!

Mam tak samo jak ty!

Uważacie, że gwiazdy powinny pokazywać zdjęcia, na których widać, że nie są idealne? Zwłaszcza w czasach, w których rządzi kult pięknego ciała?

"Ciało bogini za nic się nie wini"

Warto dodać, że dodane zdjęcie przez Aleksandrę Żebrowską to ukłon w stronę akcji Aleksandry Domańskiej, która wbrew panującym trendom wymyśliła akcję mającą na celu zaakceptowanie własnego ciała takim, jakie ono jest. „Ciało bogini za nic się nie wini” – tak brzmi hasło akcji zapoczątkowanej przez aktorkę.

Rozstępy - skąd się biorą?

Rozstępy to blizny, które mogą występować na udach, brzuchu, pośladkach, piersiach, a nawet plecach. Pojawiają się zazwyczaj na skutek gwałtownego i znacznego przybrania na wadze.

Więcej: Rozstępy. Można im zapobiec?

Pozostałe wiadomości