Gwiazdy

Ola Żebrowska o ciemnych stronach macierzyństwa. Czy dzieci utrudniają jej prowadzenie biznesu?

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Ola Żebrowska po raz kolejny przełamała jedno z tabu wokół macierzyństwa. Niezwykle szczery wpis o wychowywaniu dzieci i godzeniu tego z prowadzeniem firmy poniósł się po sieci. Żona Michała Żebrowskiego napisała wprost, że często nie jest jej łatwo.

Ola Żebrowska o biznesie i macierzyństwie

Żona Michała Żebrowskiego nie tylko wychowuje trójkę dzieci, ale także zajmuje się prowadzeniem sklepu oferującego głównie ubrania dla kobiet w ciąży, szykujących się do porodu i karmiących piersią. Ostatnio Aleksandra Żebrowska otrzymała pytanie, czy posiadanie dzieci pomaga jej prowadzić biznes, czy przeszkadza. Odpowiedź zaskoczyła fanów.

- Otóż - oprócz tego, że FRANCIS & HENRY nazwałam od imion naszych dzieci, zajmujemy się głównie ubraniami dla kobiet w ciąży, szykujących się do porodu i karmiących piersią, więc bez moich dzieci, ta firma w ogóle by nie powstała i wiele zawdzięczam macierzyństwu właśnie. Ale bywa różnie! - zaczęła swój wpis Żebrowska.

- W tym roku marka kończy 5 lat, a ja oprócz Frania i Henia mam 10-miesięcznego Felka, którego dalej karmię piersią i jestem z nim w domu prawie cały czas. Siłą rzeczy uczestniczy on w niektórych rozmowach telefonicznych, np. liżąc mi brodę. Kiedyś takie odgłosy dziecka w tle strasznie mnie stresowały. Teraz kiedy nawet podczas ważnej rozmowy Felek pruka buzią do słuchawki, odpowiadam rozmówcy szybkim "przepraszam, to mój wspólnik" - dodała.

Gwiazda bez ogródek przyznała, że macierzyństwo czasami utrudnia jej życie zawodowe i co ważne - jest to normalne.

- Zdarza mi się przełożyć wszystko na jutro, bo po nieprzespanej nocy zwyczajnie nic mi nie wychodzi, a dzieciaki mają gorszy dzień i wieczorem potrzebują porozmawiać o zagrożeniach, jakie stwarza dla nas tsunami. W rzece. Czy to wszystko spowalnia rozwój firmy? W moim przypadku zdecydowanie tak. Czy uniemożliwia jej funkcjonowanie? Nie, bo nie jestem już jedyną osobą, która za wszystko odpowiada sama. Czy mogłabym inaczej, bardziej efektywnie organizować swój czas i pracę w firmie? Pewnie tak. Ale i tak jest lepiej niż było kiedyś. Teraz pracują ze mną 4 dziewczyny, w tym 2 moje siostry. Każda mama ma inaczej - w moim przypadku prowadzenie własnego biznesu przy 3 dzieci (mimo super Męża-taty i wielu innych pomocnych dłoni) - nie jest ani wzorowe, ani usłane kwiatkami - skwitowała żona Michała Żebrowskiego.

Ola Żebrowska - życie prywatne

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są zdecydowanie jednym z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Para pobrała się w 2009 r. Do niedawna zakochani byli rodzicami dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. Kilka miesięcy temu ich rodzina powiększyła się. Mały Feliks przyszedł na świat 6 sierpnia minionego roku.

Michał Żebrowski nigdy nie ukrywał, że marzy mu się duża rodzina. Natomiast jego żona Aleksandra sama ma siedmioro rodzeństwa i wiele razy dawała odczuć, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Kto wie, może Ola i Michał nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Jaką mamą jest Marta "Mandaryna" Wiśniewska? "Bardzo ufam swoim dzieciom. Daje im duże pole do popisu"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości