Gwiazdy

Ola Turoń na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie jej najnowszego singla "Cyberlove"

Gwiazdy

Ola Turoń to wokalistka, kompozytorka, trenerka wokalna i autorka tekstów piosenek, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem scenicznym. W Dzień Dobry TVN zaprezentowała swój najnowszy utwór "Cyberlove", który jest zapowiedzią jej debiutanckiej Ep-ki, która ukaże się pod koniec tego roku.

Pasja muzyczna Oli Turoń

Ola Turoń występuje na scenie niemal od zawsze. Po raz pierwszy zaśpiewała publicznie, gdy miała zaledwie 4 lata. Artystka ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w Oleśnicy w klasie skrzypiec i perkusji. Prócz śpiewania, zajmuje się także komponowaniem muzyki, pisaniem tekstów piosenek i prowadzeniem zajęć wokalnych. Szerokiej publiczności dała się poznać w 2015 roku, kiedy pojawiła się w VI edycji programu "The Voice of Poland". Jeszcze w tym samym roku, ukazał się jej debiutancki singiel "Smartfon". Wielokrotnie brała udział w festiwalach i konkursach wokalnych, m.in. Slot art festiwal, Vertigo Summer Jazz Festiwal, Wroclove Online Festiwal. Jest także laureatką Nagrody Grand Prix na Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu. Występowała z największymi gwiazdami polskiej muzyki, m.in. Justyną Steczkowską, Michałem Bajorem, Januszem Radkiem, Maciejem Miecznikowskim, Haliną Mlynkovą czy Anną Jurksztowicz.

Ola Turoń w Dzień Dobry TVN

Po 6 latach od pierwszego singla, Ola Turoń powraca z nowym utworem. Co więcej, wokalistka nie zwalnia tempa i jeszcze tego roku planuje wydać swój debiutancki mini-album. "Cyberlove" to połączenie electropopu z akustycznym brzmieniem instrumentów. Tekst piosenki opowiada o poszukiwaniu miłości w dzisiejszych czasach.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Martyna Trębacz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości