Polska modelka została twarzą kampanii luksusowej marki. Kim jest Ola Rudnicka?

Gwiazdy

Aktualizacja:
webphotographeer/Getty Images

Ola Rudnicka została twarzą kampanii Chanel. Modelka została także okrzyknięta przyjaciółką marki. Od siedmiu lat pojawia się również w każdym pokazie tego domu mody. Rudnicka podkreśla, że nigdy nie miała odwagi nawet marzyć o takim sukcesie.

Ola Rudnicka w kampanii Chanel

Ola Rudnicka od ośmiu lat mieszka w Paryżu, od siedmiu pojawia się regularnie na pokazach kolekcji Chanel. Niedawno została także nazwana przyjaciółką marki. W piątek, na oficjalnym profilu domu mody na Instagramie pojawiła się informacja, że Rudnicka została twarzą najnowszej kampanii.

- Modelka i przyjaciółka Domu Ola Rudnicka jest twarzą kolekcji CHANEL jesień-zima 2021/22 stworzonej przez Virginie Viard, inspirowanej jej instynktownym i męsko-kobiecym stylem - napisano pod filmem.

Modelka również odniosła się do swojego ogromnego sukcesu. Rudnicka jest zachwycona tą współpracą i jak sama napisała, nigdy nawet nie marzyła o takim sukcesie.

- Nie pytaj, czy to jak spełnienie marzeń, bo nigdy nie odważyłabym się marzyć o takim wydarzeniu! Jestem zawsze wdzięczna Virginie Viard, która to umożliwiła - wyznała Rudnicka. - Jestem zakochana w kolekcji! Praca polegająca na łączeniu uroku Chanel z moim osobistym stylem i zainteresowaniami jest niesamowita - dodała.

Kim jest Ola Rudnicka?

Ola Rudnicka urodziła się w Warszawie. Swoją przygodę z modelingiem zaczęła w trakcie zakupów w jednej z sieciówek. Podszedł do niej przedstawiciel agencji modelek i dał jej wizytówkę. Po kilku miesiącach Rudnicka dostała pierwsze zlecenia.

Przełomowy był rok 2013. To wtedy napisał o niej magazyn "Vogue Italia". Słynna Miuccia Prada poleciła też przefarbować jej naturalne włosy na platynowy blond i zaprosiła ją do udziału w pokazie marki. Od tego momentu Ola Rudnicka pojawiła się na wybiegach niemal wszystkich domów mody. Wystąpiła na okładkach prestiżowych magazynów modowych z całego świata. Uważana jest, obok m.in. Anji Rubik, Zuzanny Bijoch, Magdaleny Frąckowiak, za jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek. W tym roku na listę sukcesów może wpisać właśnie zrealizowaną kampanię dla Chanel.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Polska modelka z bielactwem podbija świat mody

Autor: Daria Pacańska