Gwiazdy

Ola Nowak. Kim jest instagramowa „milionerka”?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ola Nowak to modowa influencerka, która na Instagramie ma milion obserwatorów. Razem z koleżanką prowadzi najpopularniejszy kobiecy kanał na Youtube. Jak pracuje i żyje jedna z najpopularniejszych kobiet polskiego Internetu? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

Instagramowa milionerka

Basia Pasek spotkała się z Olą w czasie jej sesji zdjęciowej na Instagram. Inluencerka wszystkie swoje zdjęcia na social media wykonuje telefonem.

Spodziewałam się profesjonalnej ekipy, a tu proszę zdjęcie robione telefonem komórkowym.

- przyznała zaskoczona Basia.

Tak, wszystkie zdjęcie na Instagram robię telefonem. Uważam, ze nie ma nic lepszego. Wyciągamy telefon z torby i robimy zdjęcie.

- odpowiedziała Ola.

Rodzinny biznes

Zdaniem Oli kariera internetowa jest dostępna dla każdego kto ma telefon.

Wystarczą chęci. Jeżeli nie zaczniemy nic robić, to się tego nigdy nie dowiemy. Dlatego twórzcie i pokazujcie się. Nieważne czy mieszka się w mieście czy na wsi. Wystarczy telefon i pomysł by zacząć tworzyć swoją przestrzeń w Interncie i wybić się bardzo wysoko.

Oli w pracy influencerki pomaga jej rodzona siostra Justyna. Robi zdjęcia na Instagram, ale nie tylko.

Prowadzimy taki mały rodzinny biznes. Siostra robi mi zdjęcia, ale pomaga w marketingu.

Jak wygląda przykładowy dzień z życia Oli Nowak?

Bardzo prozaicznie. Zaczynam dzień od odpowiedzenia na maile. Zarabiamy na współpracy z markami, więc ten kontakt z klientem jest dużą częścią mojej pracy.

Ola bardzo dba o swoich obserwatorów i regularnie organizuje spotkania dla fanów.

Jestem im bardzo wdzięczna, że mnie wybrali. Be nich nie byłabym w tym miejscu, dlatego staram się jak najczęściej organizować takie spotkania.

Instagram to nie wszystko

Ola Nowak razem ze swoją koleżanką Nadią prowadzi również kanał na Youtube – „Beksy”. Dziewczyny mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami. Beksy są najpopularniejszym kobiecym kanałem w Polsce (subskrybuje już je 1,7 miliona osób). Jak to się wszystko zaczęło?

Tak naprawdę wszystko zaczęło się od bloga, potem zaczęłam prowadzić swój kanał na YT. Przez to poznałam chłopaków z Abstrachuje i razem stworzyliśmy kanał, który nazywa się Beksy. To jest kanał satyryczno-fabularny. Robimy filmy, z którymi utożsamiają się młodzi ludzie.

- przyznała Ola.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości