Gwiazdy

Ola Ciupa się zaręczyła. Kim jest wybranek prezenterki?

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Prezenterka i DJ-ka zaskoczyła fanów radosną nowiną. Podczas romantycznej kolacji urodzinowej Ola Ciupa dostała od swojego ukochanego pierścionek zaręczynowy. Zdjęciami, które uwieczniły ten wyjątkowy moment, szczęśliwa narzeczona podzieliła się na Instagramie.

Ola Ciupa się zaręczyła

Wakacyjna i gorąca atmosfera udziela się także gwiazdom. Ola Ciupa pochwaliła się zaręczynami z partnerem, Jakubem Flasem. Mężczyzna oświadczył jej się podczas urodzinowej kolacji na wakacjach, które para spędza w pięknym, greckim resorcie. Specjalnie na tę okazję raper zabrał swoją ukochaną na plażę, gdzie w otoczeniu świec zadał to wyjątkowe pytanie.

Tak się rozpoczęła moja urodzinowa kolacja??❤️ @ochroniarz_69

- napisała Ola pod zdjęciami, które opublikowała na Instagramie.

Kim jest narzeczony Oli Ciupy?

Para poznała się przy okazji współpracy nad singlem „Nas nie zatrzyma już nic”. Jego produkcją zajęła się DJ-ka pod pseudonimem artystycznym DJ Slavic, a jej obecny ukochany użyczył głosu. Mężczyzna jest raperem występującym jako Kubańczyk.

Wspólna praca szybko zamieniła się w gorące uczucie i pod koniec zeszłego roku po raz pierwszy zakochani pochwalili się w mediach społecznościowych łączącym ich uczuciem.

Jakub Flas rozpoznawalność zdobył przy okazji współpracy z popularnym youtuberem, Lordem Kruszwilem. Obecnie spełnia się na polu muzycznym, nie tylko jako raper, ale także wokalista i instrumentalista.

Krzysztof Gojdź: Z Olą Ciupą miałem fajny związek koleżeński, pokazała mi imprezową Warszawkę. Obejrzyj wywiad:

Zobacz też:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości