Gwiazdy

Ojciec Meghan Markle skomentował narodziny wnuka! Jego reakcja zszokowała wszystkich

Gwiazdy

Aktualizacja:
Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle urodziła w poniedziałek 6 maja synka. Narodziny jej dziecka skomentował również jej ojciec - Thomas Markle. Co powiedział?

Meghan i Harry zostali rodzicami. Meghan urodziła syna. Jego imię poznamy niebawem. Tymczasem narodziny ich synka skomentował ojciec Meghan - Thomas Markle. Co powiedział?

Niech Bóg pobłogosławi to dziecko, a ja życzę mu zdrowia i szczęścia. Gratuluję mojej czarującej córce Meghan Markle i księciu Harry’emu. Boże, chroń Królową - powiedział Thomas Markle w rozmowie z "The Sun".

Thomas Markle dodał, że jest dumny, że jego wnuk urodził się w rodzinie królewskiej. Powiedział, że jest pewny, że jego wnuk będzie służyć Koronie z honorem i godnością.

Zobacz także: Horoskop Royal Baby. Co gwiazdy mówią o dziecku Książąt Sussex? Wróżą mu tron!

Relacje Meghan i ojca

Przypomnijmy, relacje Meghan i jej ojca stały dość napięte, kiedy Thomas Markle zaczął komentować głośno w mediach ich rodzinne sprawy. Thomas mówił wprost, że córka się od niego odwróciła.

Jak widać, Thomas Markle tym razem ugryzł się w język i po prostu pogratulował Harry'emu i Meghan, co zdziwiło niektórych przyzwyczajonych do jego mocno kontrowersyjnego zachowania.

Czy ich relacje w końcu się ocieplą?

Jak będzie miało na imię dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Według wcześniejszych spekulacji sądzono, że jeśli urodzi się chłopiec, to może dostać imię: Philip, Charles, Albert.

Jak powiedział we wtorek, już po narodzinach Royal Baby, książę Harry, książęca para miała nieco więcej czasu, by zastanowić się nad wyborem imienia.

Dziecko urodziło się nieco po terminie, mieliśmy więc czas, by się nad tym zastanowić. Ale to kolejna sprawa. Za mniej więcej dwa dni planujemy pokazać się wszystkim jako rodzina - wtedy każdy będzie mógł zobaczyć dziecko, a my ujawnimy, jak ma na imię.

Zobacz też:

Pozostałe wiadomości