Ojciec Meghan Markle oczernia córkę w filmie dokumentalnym

Gwiazdy


Początek roku zdominowały informacje o rezygnacji księcia Harry’ego i jego żony Meghan z funkcji na brytyjskim dworze. Uwaga mediów ponownie zwróciła się w kierunku pary za sprawą publikacji kontrowersyjnego filmu dokumentalnego z udziałem Thomasa Markle, ojca Meghan.

Konflikt Meghan Markle z jej ojcem trwa już od wielu lat. Nic nie wskazuje na to, żeby ich stosunki miały ulec ociepleniu. Szczególnie po premierze filmu dokumentalnego z udziałem Thomasa Markle, w którym nie tylko upublicznił prywatne zdjęcia córki, ale również oskarżył ją o porzucenie.

Kontrowersyjny wywiad

Mimo że doniesienia na temat dokumentu z udziałem Thomasa Markle pojawiały się w mediach już od jakiegoś czasu, jego premiera wzbudziła wiele kontrowersji. W 90-minutowym filmie ojciec oskarża córkę o porzucenie i niegodziwość. Ponadto, wylicza szereg niesprawiedliwości, których doświadczył ze strony nie tylko Megan i jej męża, ale całej rodziny królewskiej. W jego opinii, członkowie brytyjskiego dworu wiele mu zawdzięczają i bez niego Meghan nigdy nie zostałaby księżną.

W wywiadzie Markle stwierdził, że nie spodziewa się, by córka miała się z nim kontaktować i następnym razem zobaczy go dopiero, gdy jego ciało będzie składane do grobu.

Eskalacja konfliktu

To nie pierwsze kontrowersje z udziałem ojca Meghan. Thomas Markle nagminnie oczernia córkę w mediach, komentuje doniesienia na jej temat i udziela informacji o jej życiu. Tuż przed ślubem Meghan i Harry’ego, ojciec panny młodej wywołał skandal, gdy wyszło na jaw, że dostał pieniądze od paparazzi.

Zobacz też:

Ojciec Meghan Markle skomentował narodziny wnuka! Jego reakcja zszokowała wszystkich

Megxit. Ile zarobią Harry i Meghan na opuszczeniu dworu królewskiego?

Meghan i Harry nie będą używać tytułów "ich królewskich wysokości"

Autor: Agata Polak