Gwiazdy

Odwiedziny w nowym mieszkaniu Karoliny Pisarek. "Tu czuję się najszczęśliwsza"

Gwiazdy

Dwa poziomy, piękny widok i specjalne garderoby. Mateusz Hładki odwiedził nowe mieszkanie Karoliny Pisarek. Jak modelce mieszka się w sercu warszawskiego Mokotowa? Zobaczcie materiał.

Karolina Pisarek - nowe mieszkanie

Brała udział w piątej edycji programu Top Model, w której zajęła 2. miejsce. Ostatnie pięć lat były dla niej niezwykle pracowite. I chociaż Karolina Pisarek ma zaledwie 23 lata, to lista jej sukcesów zdaje się nie mieć końca. Światowe kampanie, sesje okładkowe, a także wyjątkowe wyróżnienie. W 2018 znalazła się - jako jedyna Polka - w zestawieniu 100 najpiękniejszych twarzy świata według TC Candler. Niedawno modelka kupiła mieszkanie w sercu warszawskiego Mokotowa.

Kocham Polskę, kocham tu być i stąd kupno mieszkania w Warszawie. Tu czuję się najszczęśliwsza

- wyznała.

Jak mówi, czuje się kobietą dojrzałą. Doświadczenie, które zdobyła dzięki pracy na całym świecie, przełożyło się na jej życie prywatne i zawodowe.

Metodą oszczędzania mogłam dojść do tego, żeby kupić takie mieszkanie (…) Mieszkam tutaj sama

- zaznaczyła.

Jak mieszka Karolina Pisarek?

Cały obiekt ma około 200 metrów kwadratowych. W jego skład wchodzi piękny taras, z którego rozciąga się widok na Warszawę. Modelka od zawsze marzyła o sypialni z widokiem na panoramę miasta. W końcu spełniła swoje marzenie. Dwupoziomowe mieszkanie, mimo że wysokie i przestronne, to przy tym jest bardzo przytulne. Mateusz Hładki odwiedził garderobę Karoliny Pisarek.

Ze względu na to, że często gdzieś wyjeżdżam, podróżuję, albo chodzę na różne eventy, to tutaj spędzam najwięcej czasu

- powiedziała modelka.

Modelka tłumaczy, że jak każda kobieta kocha biżuterię. Stąd trzyma ją na specjalnych półkach. Karolina Pisarek zabrała nas jeszcze do jednego, wyjątkowego miejsca w swoim mieszkaniu.

Mam oddzielną garderobę na buty

- zapowiedziała.

Zobacz też:

Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska zwyciężczyniami "Ameryka Express 2". "Wygrałyśmy cudowną, wyjątkową przyjaźń"

Nowa rzeczywistość Karoliny Pisarek. "Kwarantannę spędzam z ukochanym"

Jak Karolina Pisarek dbała o urodę na planie „Ameryki Express”? "Jeśli chodzi o codzienną pielęgnację, ja z tego nie zrezygnuję"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości