Gwiazdy

Odeta Moro w szpitalu. "W ostatnich dniach niestety znalazłabym 'światło w tunelu'"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Odeta Moro przeżyła chwile grozy. Dziennikarka przekazała swoim fanom wiadomość, że przebywa w szpitalu. - Ostatnie kilkanaście dni były dla mnie niekończącym się bólem - napisała.

Odeta Moro walczy o zdrowie

Najnowszy post Odety Moro zaniepokoił wielu internautów. Dziennikarka opublikowała bowiem w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitala i usprawiedliwiła swoją nieobecność na Instagramie.

Kochani, trochę mnie tu na bieżąco nie było, ale ostatnie kilkanaście dni były dla mnie niekończącym się bólem. Nie chcę już się rozczulać nad sobą, bo to nic nie zmieni. Jestem! Nowa, po okresie, który był dla mnie dużą lekcją. Momenty rezygnacji i bezsilności mam nadzieję tylko mnie wzmocnią

- napisała.

I dodała, że sytuacja przypomniała jej, że człowiek nie jest nieśmiertelny. Wystosowała również apel do fanów. - Dbajcie o siebie i swoje zdrowie… I cieszmy się oraz korzystajmy z osiągnięć medycyny. Gdyby nie ta, to w ostatnich dniach niestety znalazłabym 'światło w tunelu' - podkreśliła.

Choć nie wiemy dokładnie, co się stało, to z hasztagów wynika, że dziennikarka przeszła zabieg ratujący życie. "#Choroba #operacja #medycyna #ratujezycie" - czytamy.

Gwiazdy życzą powrotu do zdrowia

Pod zamieszczonym postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci dopytują, co się stało, dziennikarka nie odpisała jednak na żadne z pytań. Natomiast jej koleżanki po fachu oraz osoby ze świata show-biznesu trzymają za nią kciuki.

My również dołączamy się do tych życzeń. Dużo zdrowia!

Zobacz także:

Zobacz wideo: Odeta Moro o trudnych momentach

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości