Gwiazdy

Odeta Moro korzysta z bolesnego zabiegu, by wyglądać lepiej. "Raz w tygodniu idę na te tortury"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Odeta Moro

Odeta Moro regularnie korzysta z masażu bańką chińską. Zabieg ten niesie ze sobą wiele korzyści, które widoczne są gołym okiem już po kilku sesjach. Jest jednak jedno ale… masaż ten, jak twierdzi wiele osób, najlepiej sprawdzi się dla twardzieli. "Mnie to bardzo bolało"– pisali fani.

Odeta Moro korzysta z masażu bańką chińską

Ile są w stanie poświęcić kobiety, by dobrze wyglądać? To kwestia indywidualna. Jak się okazuje i bez skalpela możemy poprawić elastyczność skóry, pozbyć się cellulitu, czy nadmiaru tkanki tłuszczowej. To wszystko gwarantuje masaż bańką chińską. Niestety wszystko ma swoje minusy, zabieg ten choć skuteczny, nie należy do najprzyjemniejszych. Swoje wrażenia w sieci opisała Odeta Moro, która regularnie korzysta z tego typu usług.

Ostatnio odkryłam masaż bańką chińską! Podobno jest to przyjemność dla twardzieli! Nie wiem! Korzystam! Raz w tygodniu idę na te tortury! Czuje się po nich świetnie! Cellulit znika, toksyny nie mają szans! Elastyczność wyjątkowa! Mało tego ich systematyczne stosowanie przynosi wiele korzyści, które są widoczne gołym okiem. Wśród efektów stosowania bańki chińskiej zaobserwować można m.in. obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie - zmniejszenie ich obwodu. Uda stają się również silniejsze, a skóra bardziej napięta. Czego chcieć więcej? Jakie są Wasze sposoby?

- dodała Odeta.

Fani zgadzają się ze słowami Odety

Pod postem Odety odezwały się internautki, które również miały wykonywane podobne zabiegi. Jak przyznały, masaż sprawiał im ogromny ból. Dlaczego? Podczas zabiegu wytwarza się próżnia, a bańka zbiera fałd skórny oraz tkanki leżące pod skórą. Okrężne ruchy masażu mogą powodować dyskomfort, gdyż fałdy są przesuwane, a zaległe złogi tłuszczowe rozbijane.

"Mnie to bardzo bolało" - przyznała internautka, "Zrelaksuj się" – doradziła inna fanka.

Zobacz wideo: Odeta Moro: Matki są jak lwice. Zawsze bronią swoje małe i są w stanie dla swoich dzieci zrobić wszystko

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości