Gwiazdy

Cała seria Spider-Mana już wkrótce na HBO Max. Co jeszcze obejrzeć na platformie?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Lipiec to dla fanów Spider-Mana niezwykle fascynujący czas. Na platformie HBO Max do końca miesiąca pojawi cała pajęcza kolekcja. Pięć z siedmiu filmów skupiających się wokół kultowej postaci jest już dostępnych w serwisie. A to niejedyna zaplanowana na najbliższy czas premiera.

Spider-Man: kiedy na HBO Max?

HBO Max od lipca znacznie poszerzył swoją ofertę. Wśród pozycji, jakie wpadły już do serwisu, znajdziemy m.in. następujące części pajęczej kolekcji: "Spider-Man", "Spider-Man 2", "Spider-Man 3", "Niesamowity Spider-Man", "Niesamowity Spider-Man 2", "Spider-Man Uniwersum".

Seriale

Serial z genialnym introwertykiem w roli głównej
Serial z genialnym introwertykiem w roli głównejDzień Dobry TVN
wideo 2/12

To jednak nie wszystko. Kolejną odsłonę historiiSpider-Mana poznamy także 30 lipca, kiedy na platformie pojawi się "Spider-Man: Daleko od domu (Spider-Man: Far from Home)", a 31 lipca "Spider-Man: Bez drogi do domu (Spider-Man: No Way Home)". Ponadto, film "Spider-Man: Homecoming" nie został wymieniony, bo od dłuższego czasu można znaleźć go na łamach HBO Max.

Resident Evil - kiedy premiera na HBO Max?

Sierpniowy kalendarz premier zaplanowanych przez HBO Max uzupełni film "Resident Evil: Witajcie w Raccoon City". Obraz bazuje na popularnej grze wideo.

Reżyserii podjął się Johannes Roberts, a w głównych rolach wystąpili Kaya Scodelario, Robbie Amell, Hannah John-Kamen, Tom Hopper oraz Avan Jogia. Akcja dzieje się w Raccoon City, które jest teraz umierającym miastem na Środkowym Zachodzie. Exodus firmy Umbrella Corporation sprawił, że miasto stało się pustkowiem. Z wielkim złem wrzącym pod powierzchnią. Kiedy zło zostaje uwolnione, mieszkańcy miasta zostają na zawsze zmienieni. A mała grupa ocalałych musi współpracować, aby odkryć prawdę stojącą za Umbrellą i przetrwać noc. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Moviepix/Getty Images

Pozostałe wiadomości