Gwiazdy

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa. "Misty Mountain Hop"

Gwiazdy

Aktualizacja:
EN_01409129_0315 (1).jpg

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki parą? Na profilu na Instagramie aktor opublikował zdjęcie ze wspólnej wyprawy w góry. Vanessa Aleksander skomentowała: "Cute".

Julię Wieniawę i jej związki śledzą fani, i media. Jej partnerami byli m.in. Antek Królikowski i Aleksander Baron . Ale przez ostatni rok Julia była singielką. Czy zrezygnowała z wolności dla Nikodema Rozbickiego?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

W Internecie aż wrze od plotek na temat ewentualnego związku Rozbickiego i Wieniawy. Jednak Julia nigdy ich nie potwierdziła. Teraz 28-letni aktor opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z wyjazdu w góry. Widać na nich, że Julia i Nikodem trzymają się za ręce. Vanessa Aleksander skomentowała: cute, a Iga Krefft: gołąbeczki.

Julia Wienia. Kariera i nagrody

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej popularnych aktorek swojego pokolenia. Sławę zaczęła zdobywać już w 2013 r., gdy dostała rolę w jednym z seriali. Teraz jako 21-nastolatka ma na koncie liczne sukcesy oraz zdobywa uznanie prestiżowych magazynów i ludzi ze świata sztuki i biznesu. Ostatnio czasopismo "Glamour" przyznało jej tytuł Kobieta Roku w kategorii Styl. Statuteką pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 2 miliony osób.

Nikodem Rozbicki – kariera aktorska

Nikodem Rozbicki urodził się 4 czerwca 1992. Jako aktor debiutował osiem lat temu w filmie Katarzyny Rosłaniec "Bejbi Blues", gdzie zagrał Kubę, główną rolę męską u boku Magdaleny Berus i Magdaleny Boczarskiej. Wystąpił też w drugiej i trzeciej części "Listy do M.", a w 2018 r. w filmie "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", gdzie wcielił się w postać Stefana Karubina, sierżanta i pilota Dywizjonu 303. W 2019 r. zagrał Marcina Zawadę w filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3".

Autor: Aleksandra Pietrzak

Pozostałe wiadomości