Gwiazdy

Nikodem Rozbicki dołącza do obsady "Chyłki". Kogo zagra młody aktor?

Gwiazdy

Aktualizacja:

"Chyłka" to jeden z ulubionych seriali widzów TVN i Playera. 23 lutego zadebiutowała czwarta już część serii. W tej edycji pojawią się kolejne, zupełnie nowe postaci, do obsady dołączył m.in. Nikodem Rozbicki. Jak się przygotowywał do roli? Aktor zdradził to podczas wizyty w Dzień Dobry TVN.

Nikodem Rozbicki dołącza do obsady "Chyłki"

W 2020 roku "Chyłka" była najchętniej oglądanym serialem na platformach streamingowych w Polsce. Z końcem lutego na player.pl pojawiła się czwarta już odsłona przygód niepokornej prawniczki. Główną bohaterkę serii czeka wyzwania nie tylko zawodowe, ale również prywatne. Przy okazji otwarcia nowego sezonu do obsady dołączył Nikodem Rozbicki, który wcielił się w postać Fahada Al-Jassama.

Fahad grany przez Nikodema to młody chłopak pochodzenia arabskiego, oskarżony o próbę przeprowadzenia zamachu terrorystycznego w Warszawie. Jego rodzice zatrudniają kancelarię Żelazny & McVay, by zajęła się jego obroną i domagają się, aby sprawę poprowadziła Joanna Chyłka, grana przez Magdę Cielecką. Ta zgadza się bez wahania.

Nikodem Rozbicki o Magdalenie Cieleckiej

Serialowy Fahad będzie musiał udowodnić przez sadem swoją niewinność. Czy jego obrończyni skutecznie mu w tym pomoże? Tego nasz gość nie zdradził. Podczas spotkania z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak wyjawił za to, jak przygotowywał się do tej roli.

- Jednym ze stojących przede mną wyzwań była nauka języka arabskiego na potrzeby realizacji scen. Na poważnie podszedłem do tego tematu. Też produkcja dała mi bardzo fajną szansę pracy nad tą rolą z arabistą, za co dziękuje. Staraliśmy się oddać charakter tych scen, w tym modlitwy po arabsku tak, aby to nie było ściemnione – opowiadał Nikodem Rozbicki w Dzień Dobry TVN.

Jak szykował się do spotkania na planie z tytułową Chyłką, czyli Magdą Cielecką?

- Zacierałem rączki i nie mogłem się doczekać. Magdę już miałem okazję poznać wcześniej. To jest świetna aktorka, też charakterna babka. A to się przekłada na postać Chyłki, która jest „niełatwą kobietą w obsłudze”. Ale o tym stanowi też jej siła – zaznaczył aktor.

„Chyłka - Inwigilacja” - gdzie oglądać

Serial „Chyłka - Inwigilacja” możecie oglądać już od 23 lutego w Playerze. Całą rozmowę z Nikodemem Rozbickim obejrzycie w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Magdalena Cielecka świętuje swoje 49. urodziny - wspominamy jej najbardziej niezapomniane role

Nieoczekiwany zwrot akcji w nowym sezonie "Chyłki". Główną bohaterkę czeka życiowa rewolucja

O tych romansach było głośno. Oto znane pary, które poznały się na planach filmowych

Autor: Oscar Dąbkowski

Pozostałe wiadomości