Gwiazdy

Nie żyje gwiazda "Big Brothera". Miała 38 lat

Gwiazdy

TVN7

Nikki Grahame, gwiazda brytyjskiego "Big Brothera" zmarła w wieku 38 lat po wieloletniej walce z anoreksją. O jej śmierci poinformował portal, na którym przyjaciele zorganizowali zbiórkę na leczenie kobiety.

Nie żyje uczestniczka "Big Brothera". Kim była Nikki Grahame?

Nikki Grahame stała się rozpoznawalna za sprawą wzięcia udziału w siódmej edycji show "Big Brother", w którym zajęła piąte miejsce. Jej profil w mediach społecznościowych śledziło tysiące osób. Gwiazda od lat zmagała się z anoreksją.

W zeszłym miesiącu zgłosiła się do szpitala, by podjąć walkę z chorobą. Jej przyjaciele w tym czasie zorganizowali zbiórkę na stronie Go Fund Me. Pieniądze miały zostać przeznaczone na leczenie Nikki. Niestety w sobotni wieczór pojawił się wpis, w którym poinformowali o śmierci Brytyjki:

Z wielkim smutkiem musimy Was poinformować, że nasza droga przyjaciółka Nikki zmarła we wczesnych godzinach rannych w piątek 9 kwietnia. Łamie nam serca, gdy wiemy, że ktoś tak cenny został nam odebrany w tak młodym wieku. Nikki nie tylko wpłynęła na życie milionów ludzi, ale także przyjaciół i rodziny, którzy będą za nią niezmiernie tęsknić

- czytamy.

To był szok dla fanów Nikki, którzy trzymali kciuki za jej walkę. We wpisie poinformowano również, że więcej szczegółów na temat śmierci pojawi się wkrótce.

"Big Brother"– na czym polega program?

Na oficjalnym koncie brytyjskiej edycji "Big Brothera" pojawiło się czarno-białe zdjęcie gwiazdy.

- Nikki Grahame była ukochaną współlokatorką i ogromną częścią rodziny Wielkiego Brata. Jesteśmy zszokowani i zasmuceni tą okropną wiadomością, a myśli kierujemy do jej rodziny – brzmi wpis.

Przypomnijmy, że "Big Brother" to program telewizyjny typu reality show, który na całym świecie zyskał ogromną popularność. Format polega na tym, że bohaterowie wprowadzają się do Domu Wielkiego Brata, gdzie przez 24 godziny są obserwowani przez kamery. Widzowie śledzą ich życie codzienne oraz wzajemne relacje. "Big Brother" wypromował wielu uczestników. Tak było i w przypadku Nikki Grahame.

Zobacz także:

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o złamanym sercu i dążeniu do celu. "Walczę do końca o wszystko i wszystkich"

Hubert Urbański na zdjęciu z czasów, gdy miał 23 lata. "Czy to młody George Clooney?"

Sylwia Bomba zdradziła, jak poznała męża. "To było jak grom z jasnego nieba"

Zobacz wideo: Polski „Big Brother” kończy w tym roku 20 lat

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości