Gwiazdy

"Nieobecni 2". Justyna Wasilewska zaskakuje zakulisowym wyznaniem. "Moja postać schodzi na dalszy plan"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
"Nieobecni". Justyna Wasilewska o pracy na planie serialu
"Nieobecni". Justyna Wasilewska o pracy na planie serialu Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/13

W poprzednim sezonie "Nieobecnych", bohaterka Justyny Wasilewskiej grała w serialu pierwsze skrzypce. W nadchodzących odcinkach, scenariusz odkryje przed widzami losy innej postaci. Aktorka w rozmowie z reporterem serwisu dziendobry.tvn.pl zdradziła kilka informacji.

"Nieobecni 2" - co zaskoczy widzów?

Justyna Wasilewska dla fanów "Nieobecnych" to serialowa Mila - główna bohaterka, której życie pełne jest zakrętów i nieprzewidywalnych wydarzeń. W nadchodzących odcinkach obserwować będziemy, jak losy granej przez nią postaci, mieszać będą się z wątkami Filipa Zachary (Piotr Głowacki) oraz Elżbiety Zawady (Danuta Stenka).

- W drugim sezonie główną postacią staje się, grana przez Danutę Stenkę, Elżbieta. To tam tka się intryga kryminalna. Moja postać schodzi na dalszy plan. Zresztą, moja bohaterka musi zaangażować się w coś na maksa. Koniec końców angażuje się w wątek kryminalny - wyjaśniła Justyna Wasilewska.

- Ale jest też wątek miłosny, który jest zaskakujący. Można spodziewać się niespodziewanego, jak to w kryminałach. Filip jest tą osobą, który ją uziemia. Jednak Mila z poczucia wdzięczności do Elżbiety, będzie jej pomagać - dodała aktorka.

"Nieobecni 2" - gdzie i kiedy oglądać?

Produkcja serialu "Nieobecni" ma dla wszystkich widzów doskonałe wieści. Premiera drugiego sezonu pod marką Player Original odbędzie się kilka tygodni wcześniej, niż zapowiadano. Nową, angażującą i poruszającą sprawę zaginięcia będziemy mogli śledzić już od 10 maja tylko w Playerze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości