Gwiazdy

Nie żyje Steve Bing. Znanego producenta żegna były prezydent Bill Clinton

Gwiazdy

Moment RFSebastian Condrea/Getty Images

Nie żyje Steve Bing. Był popularnym i uzdolnionym scenarzystą oraz producentem filmowym. Mężczyzna popełnił samobójstwo, miał 55 lat. "Mam nadzieję, że w końcu odnalazł spokój" - napisał jego przyjaciel, były prezydent USA Bill Clinton.

Steve Bing nie żyje

Wiadomość o tragicznej śmierci mężczyzny przekazał amerykański portal TMZ. Według medialnych doniesień, producent odebrał sobie życie.

Do tragedii doszło 22 czerwca. Bing popełnił samobójstwo, skacząc z 27. piętra apartamentowca w Century City w Los Angeles.

Oficjalnych przyczyn tego dramatycznego kroku nie podano. Jak pisze TMZ, mógł być związany z depresją, którą spowodował brak kontaktu z ludźmi podczas kwarantanny.

Producenta pożegnał m.in. były prezydent USA Bill Clinton.

Bardzo kochałem Steve'a Binga. Miał wielkie serce i był gotów zrobić wszystko, co mógł dla ludzi i spraw, w które wierzył. Będę tęsknił za nim i jego entuzjazmem, bardziej niż mogę powiedzieć, i mam nadzieję, że w końcu odnalazł spokój

- napisał na Twitterze Bill Clinton. Były amerykański przywódca był bliskim przyjacielem zmarłego tragicznie producenta.

Steve Bing i Elizabeth Hurley

Steve Bing urodził się w 1965 roku. Był znanym twórcą filmowym i autorem scenariuszy. Miał na swoim koncie m.in. takie produkcje jak "Świat według Bundych", "Kangur Jack" czy "Zaginiony w akcji 2".

Był bohaterem medialnych doniesień o swoim burzliwym związku z Elizabeth Hurley . Brytyjska aktorka w 2001 roku ogłosiła, że jest w ciąży. Ojcem dziecka miał byś Steve. Producent jednak temu zaprzeczył. Zażądał wykonania testu DNA. Badanie potwierdziło, że to on jest tatą chłopca. Damian Hurley przyszedł na świat w 2002 roku.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Dzień Ojca 2020. Oto 10 najgorętszych tatusiów w show-biznesie

Dzień Ojca 2020. Justin Timberlake uczy syna miłości i tolerancji

Ma IQ geniusza, a jako nastolatka pracowała na kasie. 5 rzeczy, których nie wiesz o Sharon Stone

Autor: Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości