Gwiazdy

Nie żyje Piotr Gessler. Lara żegna się z ojcem: "Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Moment RFManuel Breva Colmeiro/Getty Images

Nie żyje Piotr Gessler. Lara za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że w nocy z czwartku na piątek odszedł jej tata. Opublikowała ich wspólne zdjęcie i napisała wzruszające pożegnanie.

Zmarł Piotr Gessler

Lara Gessler przeżywa teraz trudne chwile. W mediach społecznościowych opublikowała post, w którym oznajmiła, że zmarł jej tata, Piotr Gessler. Łączyła ich wyjątkowo bliska i zażyła relacja, dlatego strata jest tak bardzo bolesna.

- Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato - napisała Lara.

Gwiazdy wspierają rodzinę Gesslerów. W komentarzach pod zdjęciem Lary i jej taty pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Słowa wsparcia pod postem zostawiły m.in. Agata Rubik, Zofia Zborowska, Joanna Koroniewska, Magda Steczkowska, czy Magda Lamparska.

Tadeusz Müller żegna ojczyma

Piotr Gessler nie tylko bardzo kochał Larę, ale również Tadeusza - syna Magdy z pierwszego małżeństwa. W piękny sposób wypełnił wówczas w życiu chłopca pustkę po zmarłym ojcu. Müller postanowił oddać cześć ojczymowi i w mediach społecznościowych opublikował piękny wpis. Wymienił wiele jego zalet.

- Niestety odszedł mój ojczym, tata, cudowny facet! To dla mnie olbrzymia strata. W najważniejszym okresie życia zastępował mojego ojca, przy jego boku mieliśmy wspaniałe dzieciństwo z Larą - wyznał Tadeusz na Instagramie. - Wrażliwy, empatyczny i troskliwy człowiek, genialny cukiernik i restaurator. Wielbiciel kotów, Hiszpanii i Jamesa Bonda. Pozostawił wpatrzone w niego i kochające trzy kobiety dla, których to najtrudniejszy czas z jakim przyszło się zmierzyć. Trzymajcie się dziewczyny! - podkreślił.

Piotr Gessler - kim był?

Piotr Gessler urodził się w 1958 roku. Był synem Zbigniewa Gesslera, znanego warszawskiego restauratora. Po raz pierwszy ożenił się z Martą Gessler, z którą ma syna Mikołaja. Jego drugą żoną została Magda Gessler. W 1989 roku na świat przyszła ich córka Lara.

Gdy Lara miała 9 lat, Piotr i Magda rozstali się. Po rozwodzie zamieszkała z tatą, który skupił się na jej wychowywaniu. - Mój tata bardziej pełnił rolę osoby dbającej o domowe ognisko, więc nie odczuwałam dużego braku mamy. Po prostu zawsze był podział. Mama była tą, która nosiła spodnie - wyznała jakiś czas temu Lara Gessler w rozmowie z Newserią Lifestyle.

Piotr Gessler był bardzo zżyty ze swoją córką. Lara często publikowała ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, a w wywiadach zawsze czule wypowiadała się na temat taty. Wiele mu zawdzięczała, był jej najlepszym przyjacielem.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Lara Gessler o relacji z mamą: Jest trochę odwrócona. Ja i Tadeusz jesteśmy nudni, a ona jest szalona jak nikt inny

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości