Gwiazdy

Norm Macdonald nie żyje. "Najbardziej nieustraszony i zabawny człowiek, jakiego znaliśmy"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
świeczka żałobna

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Norm Macdonald – popularny komik, aktor i scenarzysta. Artysta zmarł w wieku 61 lat po dziewięcioletniej walce z nowotworem.

Nie żyje Norm Macdonald

Przykre wiadomości we wtorek 14 września przekazał tygodnik "Variety". Jak się okazuje, po długiej walce z nowotworem odszedł Norm Macdoland. Kanadyjczyk miał 61 lat. Był gwiazdą "Saturday Night Live", filmów Adama Sandlera, a także scenarzystą sitcomu "Roseanne". Jego kariera trwała ponad trzy dekady.

Wszyscy kochaliśmy Norma. Z nikim się tak nie uśmiałem jak z nim. Najbardziej nieustraszony i zabawny człowiek, jakiego znaliśmy. Niesamowity ojciec. Świetny przyjaciel. Legenda. Kocham cię kolego

Norm Macdonald – kim był?

Norm Macdonald przyszedł na świat 17 października 1959 roku w mieście Québec. Zasłynął jako popularny komik, aktor i scenarzysta. W Kanadzie bardzo szybko został uznany za jednego z najważniejszych twórców komediowych. Nie bez powodu w 1992 roku objął rolę scenarzysty popularnego sitcomu "Roseanne". Kolejnym krokiem w karierze był program "Saturday Night Live", a także segment "Weekend update", w którym parodiował serwisy informacyjne. Norm pojawiał się również w filmach, m.in. w komediach Adama Sandlera.

- Byłem wielkim fanem Norma Macdonalda i w zasadzie ukradłem jego technikę, gdy zacząłem przygodę z aktorstwem. Zawsze oglądałem jego występy w talk-shows. Był jednym z najzabawniejszych ludzi w historii. Straciliśmy giganta komedii. RIP - napisał Seth Rogen na Twitterze. 

Zobacz wideo:

Dorota Gardias o raku piersi. "Komunikat, że jest to nowotwór, sprawił, że zesztywniałam"
Dorota Gardias o raku piersi. "Komunikat, że jest to nowotwór sprawił, że zesztywniałam" Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Manuel Breva Colmeiro/Getty Images

Pozostałe wiadomości