Gwiazdy

Nie żyje mąż popularnej aktorki. Został porażony piorunem

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
Page Six
świeca na ciemnym tle

William Friend, został znaleziony martwy na swojej łodzi. 33-letni partner gwiazdy "Pogody na miłość" został rażony piorunem nieopodal swojego domu w Północnej Karolinie. Próby resuscytacji nie przyniosły rezultatu.

William Friend nie żyje

William Friend, mąż Bevin Prince, został znaleziony martwy w niedzielny wieczór, jednak dopiero po kilku dniach wiadomość o jego śmierci obiegła amerykańskie media. Informację przekazało biuro szeryfa hrabstwa New Hanover oraz jednostka morska Departamentu Policji Wilmington, która pośpieszyła z pomocą, po otrzymaniu zgłoszenia od naocznych świadków dramatycznych wydarzeń, które rozegrały się nieopodal wyspy Masonboro u wybrzeży Wilmington w Karolinie Północnej.

Na ratunek było jednak za późno. Przybyły na miejsce lekarz mógł jedynie stwierdzić zgon. Do śmierci Williama Frienda odniosła się najlepsza przyjaciółka żony zmarłego, aktorka Odette Annable, publikując w mediach społecznościowych wzruszający wpis.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

- Stało się niewyobrażalne i musimy pożegnać się z naszym przyjacielem, mężem mojej najlepszej przyjaciółki - napisała Odette. - Will, pisanie tego wydaje się surrealistyczne. Głównie dlatego, że wydawało się, że wszystko właśnie teraz się zaczyna. Życie i miłość, którą obdarzyłeś moją najlepszą przyjaciółkę, sprawiały, że nie tęskniłam za nią, będąc tysiące kilometrów stąd. Siedząc w twoim pięknym domu i patrząc na ocean, nie mogę przestać myśleć o tym, jaki prezent podarowałeś Bevin i nam wszystkim, którzy cię znali i widzieli pasję, która płonęła w twojej duszy. Zapał do pomagania ludziom budowania biznesu i poszukiwania szczęścia, które od ciebie biło, odkąd przeprowadziłeś się do Północnej Karoliny. (...) Spoczywaj w pokoju, uroczy, dowcipny, piękny Brytyjczyku, który pokochał "amerykańskie g****" - zakończyła.

Kim jest Bevin Prince?

Bevin Prince to amerykańska aktorka, której największą sławę przyniósł występ w "Pogodzie na miłość" (ang. "One Tree Hill). W ostatnich latach skupiła się na działalności w sieci oraz współtworzeniu firmy, którą prowadził jej mąż. Para pobrała się w 2016 roku. Pochodzący z Wielkiej Brytanii William przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, gdzie - jak powiedział w jednym z wywiadów - czuł się naprawdę wolny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: Page Six

Źródło zdjęcia głównego: Hasan Ashari / Getty Images

Pozostałe wiadomości