Gwiazdy

Nie żyje mama Hanny Lis. Dziennikarka pożegnała ją poruszającymi słowami

Gwiazdy

Fot. Bartosz Krupa/ Dzień Dobry TVN

Hanna Lis podzieliła się w sieci smutną informacją. 4 września dziennikarka pożegnała swoją mamę, Aleksandrę Stampf’l-Kedaj. W mediach społecznościowych Hanna opublikowała zdjęcie z przeszłości i opatrzyła je poruszającym opisem: "Ucałuj naszego Tatę i Dziadka. Kochamy Cię bardzo".

Hanna Lis pożegnała mamę

Hanna Lis rzadko mówi o swoim prywatnym życiu. Pod koniec sierpnia dziennikarka zamieściła jednak w sieci tajemniczy wpis i poprosiła obserwatorów o modlitwę i wsparcie dla niej i ukochanej mamy.

Moja Mami. Bądźcie proszę dzisiaj z nami. Modlitwa, kciuki, dobre myśli. Wszystko nam się przyda. Z góry dziękuję

- czytaliśmy na Twitterze.

Kilka tygodni później Hanna podzieliła się smutną wiadomością. 4 września dziennikarka pożegnała się ze swoją 88-letnią mamą. Pani Aleksandra Stampf’l-Kedaj odeszła kilka godzin po 9. rocznicy śmierci męża, Waldemara Kedaja.

Dzisiaj pożegnałam moją Mamę. Taką będziemy Ją pamiętać: promiennie uśmiechniętą, życzliwą, troskliwą, trochę zwariowaną. Po latach Mami i Tati są znowu razem. Odeszła kilka godzin po 9. rocznicy śmierci Taty. Pochowaliśmy Ją w rocznicę Jego pogrzebu. Jest w tym jakaś tajemnica. I pocieszenie. Rozwesel Niebo Mamo. Ucałuj naszego Tatę i Dziadka. Kochamy Cię bardzo. Aleksandra Stampf’l-Kedaj. 15.06.1942-04.09.2020

- napisała.

Dobre słowo fanów

Pod nowym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci składają kondolencje i wspierają dziennikarkę dobrym słowem. My również się do nich dołączamy i ślemy wyrazy głębokiego współczucia.

Składamy wyrazy szczerego współczucia

- pisali komentujący.

Po ciężkiej chorobie w wieku 71 lat zmarł Jerzy Szczakiel. Był pierwszym polskim indywidualnym mistrzem świata na żużlu.

Zobacz także:

Noworodek skatowany na śmierć przez własnego ojca? "Są osoby, które nigdy nie powinny mieć dzieci"

Jak poprzez bajki uczyć dzieci zasad bezpieczeństwa? "Dołożyć nowy morał, aby główny bohater osiągnął sukces"

Hugh Grant obchodzi 60. urodziny. Pamiętacie jego najlepsze filmy?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości