Nie żyje mama Artura Kotońskiego z "Goggleboxa". "Jednego mnie tylko nie nauczyłaś"

Autor:
Justyna
Piąsta
Artur Kotoński

Rodzina Kotońskich przeżywa teraz trudne chwile. Artur z "Goggleboxa" poinformował w mediach społecznościowych, że zmarła jego mama, która zmagała się z ciężką chorobą. Uczestnik popularnego programu opublikował poruszający wpis i pokazał pamiątkowe zdjęcie.

"Gogglebox. Przed telewizorem" - Agnieszka i Artur Kotońscy

Ostatnie miesiące u rodziny Kotońskich nie były najlepsze. Mama Artura walczyła z poważną chorobą. Agnieszka Kotońska w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl wyznała, że marzy o tym, by jej teściowa wyzdrowiała.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

- Jest w tej chwili ciężko chora, więc trzymam za nią kciuki. Dla Artura jest to najważniejsza osoba w życiu. Ona była dla nas światłem, które świeciło i świeci najjaśniej - mówiła celebrytka.

Kotońska niedawno przekazała fanom, że ma gorszy okres w życiu i przez to nie jest tak aktywna w mediach społecznościowych, jak wcześniej. Choć nie zdradziła wówczas, co dokładnie się stało, to jednak internauci obawiali się, że nieobecność w Internecie może być spowodowana problemami zdrowotnymi teściowej. Niestety, jak się okazuje, spełnił się najczarniejszy scenariusz.

Zmarła mama Artura Kotońskiego

Artur Kotoński na Instagramie opublikował wzruszający wpis, w którym przekazał, że jego mama odeszła.

- Kochana Mamo. Nauczyłaś mnie wszystkiego, każda twoja lekcja jest najcenniejszą lekcją. Szacunek do ludzi, miłość, empatię i dobre serce zapisałem głęboko w mym sercu. Tak jak Ty Mamo kocham ludzi i wierzę, że świat jest piękny. Jednego mnie tylko nie nauczyłaś - jak żyć bez Ciebie. Do zobaczenia. Kocham Cię, Mamo - napisał Kotoński.

Internauci wspierają Artura. "Wyrazy współczucia. Trzymajcie się", "Całym sercem z Wami.... Łączę się w bólu", "Tak strasznie mi przykro. Wyrazy współczucia dla całej Rodziny", "Mówią, że anioły są potrzebne w niebie" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości