Gwiazdy

Nie żyje gwiazda brytyjskiej edycji programu "Gogglebox". Miała 92 lata

Gwiazdy

Moment RFManuel Breva Colmeiro/Getty Images

Mary Cook zmarła w wieku 92 lat. Dała się poznać widzom Channel 4 jako energiczna i pewna siebie osoba z nietuzinkowym poczuciem humoru. W brytyjskiej edycji popularnego programu "Gogglebox" występowała u boku przyjaciółki, Mariny Wingrove.

Mary Cook - gwiazda brytyjskiej edycji programu "Gogglebox"

"Gogglebox" to program rozrywkowy, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na Wyspach Brytyjskich, ale także i w Polsce. Dostarcza on widzom niebywałych emocji, ponieważ jego bohaterowie komentują rozmaite produkcje telewizyjne, nie szczędząc przy tym uszczypliwości i ciętych ripost. Mary Cook była jedną z najpopularniejszych uczestniczek brytyjskiej edycji tego oryginalnego reality show.

Kobieta, mimo sędziwego wieku, słynęła z sarkastycznego poczucia humoru i odważnych komentarzy. Widzowie Channel 4 uwielbiali oglądać ją w duecie z jej przyjaciółką, Mariną Wingrove. Seniorki poznały się w domu opieki, w nagraniach do brytyjskiego "Gogglebox" brały udział od 2016 roku.

Mary Cook zmarła w wieku 92 lat

23 sierpnia 2021 roku producenci brytyjskiej edycji "Gogglebox" umieścili na instagramowym profilu programu informację o śmierci Mary Cook.

Ze smutkiem zawiadamiamy, że gwiazda "Gogglebox" Mary Cook, zmarła w szpitalu w ten weekend w wieku 92 lat, towarzyszyła jej rodzina

- czytamy w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Fani popularnego formatu nie mogą pogodzić się z odejściem seniorki, która na stałe zapisała się w ich sercach. Pod postem pojawiły się pełne żalu komentarze, będące jednocześnie wyrazem uznania dla zmarłej Mary Cook.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Fani Michaela Jacksona protestowali przed siedzibą Channel 4 przed emisją kontrowersyjnego dokumentu "Leaving Neverland"

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości