Gwiazdy

Bohaterka programu "Historia wielkiej wagi" zmarła w domu. Przed śmiercią schudła ok. 100 kg

Gwiazdy

fhm/Getty ImagesŚwieczka żałobna

Gina Marie Krasley znana jest z reality show TLC "My 600-lb Life" ("Historie wielkiej wagi"), w którym wystąpiła w 2020 roku. Teraz okazuje się, że 30-latka zmarła kilka dni temu w swoim domu w Tuckerton, w stanie New Jersey. Do ostatnich chwil była w otoczeniu rodziny.

Gina Marie Krasley - historia choroby

W 8. sezonie popularnego programu Krasley ujawniła, że jej zmagania z nadwagą zaczęły się, kiedy była dzieckiem. Sięgając po jedzenie, starała się poradzić sobie z fizycznym i werbalnym znęcaniem się ze strony ojca.

Po zakończeniu swojej przygody z programem, historię 30-latki zmagającej się z otyłością śledzono za pośrednictwem mediów społecznościowych. Taniec był życiową pasją 30-latki. Marzyła o tym, żeby otworzyć studio tańca dla dzieci specjalnej troski. W międzyczasie, wykorzystała TikTok, aby dzielić się swoimi choreografiami z innymi. Ginie udało się zapoczątkować nawet trend na TikToku. Promując ideę, że "taniec nie ma limitu rozmiaru", zachęcała innych ludzi w rozmiarze plus size do znalezienia pewności siebie podczas tańca i występowania przed innymi. Wiele kobiet udostępniało filmy Krasley, także te, na których tańczyła.

Teraz, po śmierci Giny, jej rodzina zachęca do dawania datków na rzecz organizacji charytatywnych zajmujących się zdrowiem psychicznym na cześć Krasley i prosi uczestników pogrzebu, aby pojawili się w fioletowych i różowych strojach, bo to ulubione kolory Giny. Krasley pozostawiła pogrążoną w smutku żonę Beth, matkę Cathy Devereux i siostrę Ali Samuels.

Nie podano przyczyny śmierci Giny Marie Crasley, jednak w nagraniach z ostatnich kilku miesięcy wspominała o problemach z osłabieniem mięśni, a nawet ich porażeniem. Dodatkowo, w czasie nagrań dla swoich obserwatorów, mówiła o powracających infekcjach i coraz gorszym samopoczuciu. Pojawiły się doniesienia, że przed śmiercią udało jej się schudnąć ok. 100 kg.

Program "Historie wielkiej wagi" - gdzie oglądać?

"Historie wielkiej wagi" to show stacji TLC o osobach, których jedzenie stało się nałogiem i jedyną radością życia. Setki czekolad, chipsów i burgerów, jakie są w stanie zjeść, powodują nadwagę i otyłość, co w konsekwencji prowadzi do stanu zagrożenia życia.

Program można oglądać na Player.pl.

Zobacz także:

Amy z programu "Siostry wielkiej wagi" została mamą. Ciąża była możliwa dzięki operacji zmniejszenia żołądka

Schudła 76 kg w ciągu dwóch lat. "Otyłość to jest choroba głowy"

Cezary Żak schudł 30 kg. Nam wyjaśnia, jaka była przyczyna i zapewnia: "Daję nadzieję, że otyłość można leczyć"

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Waży ponad 250 kilogramów. Czy 40-latce uda się wygrać z chorobą?

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: fhm/Getty Images

Pozostałe wiadomości