Gwiazdy

Nie żyje Denise Dowse. Gwiazda "Beverly Hills, 90210" nie wybudziła się ze śpiączki

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Zmarła Denise Dowse

Denise Dowse dwa tygodnie temu zapadła w śpiączkę. Siostra aktorki przekazywała fanom na bieżąco informacje o jej stanie zdrowia. Niestety, ostatnia z wieści jest wyjątkowo smutna. Gwiazda znana m.in. z "Beverly Hills, 90210" zmarła.

Denise Dowse - na co chorowała aktorka?

O problemach zdrowotnych Denise Dowse mówiło się już od kilku tygodni. Na początku sierpnia aktorka trafiła do szpitala. Zdiagnozowano u niej agresywne zapalenie opon mózgowych, wskutek czego zapadła w śpiączkę. Niestety, z dnia na dzień, jej stan się pogarszał.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Denise Dowse mogła liczyć na wsparcie siostry, Tracey Dowse, która m.in. przekazywała fanom informacje o stanie zdrowia aktorki. - Lekarze nie wiedzą, kiedy z tego wyjdzie - pisała wówczas.

- Jak zapewne wielu z was zauważyło, moje posty zwykle są pozytywne i podnoszące na duchu. Staram się zachować spokój i nadal wspierać tych, którzy tego potrzebują. Jak wiecie, jestem osobą prywatną, dlatego jest to dla mnie niezwykle trudne. Proszę was o wsparcie i modlitwy za moją siostrę, która jest dla mnie jedyną rodziną. Przebywa teraz w szpitalu, będąc w śpiączce, którą wywołało nad wyraz jadowite zapalenie opon mózgowych. Śpiączka nie została wywołana działaniami medycznymi - dodała.

Denise Dowse nie żyje

Niestety, aktorce nie udało wybudzić się ze śpiączki. Zmarła w szpitalu. Przykrą informacją także przekazała jej siostra, za pośrednictwem Instagrama. - Denise Dowse wyszła na spotkanie naszej rodziny w życiu wiecznym - napisała 13 sierpnia.

Denise Dowse - kim była?

Denise Dowse zmarła w wieku 64. lat. jej kariera wystartowała, kiedy wystąpiła w serialu "Almost There" z 1989 roku. Większości widzów znana była jednak z takich produkcji, jak "Ray", "Requiem dla snu", czy "Trener". Szczególną popularność przyniosła jej rola Yvonne Teasley, wicedyrektorki liceum West Beverly Hills z serialu "Beverly Hills, 90210". Niedawno wcieliła się w także rolę dr Rhondy Pyne w serialu HBO "Niepewne" (pierwszy sezon miał premierę w 2016 roku).

Denise zagrała niedawno w filmie "Remember Me: The Mahalia Jackson Story", który ciągle czeka na swoją premierę. Będzie to prawdopodobnie ostatnia produkcja z jej udziałem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Greg Doherty/Getty Images

Pozostałe wiadomości