Gwiazdy

Katy Perry żegna najbliższą osobę. Jej babcia zmarła w wieku 99 lat

Gwiazdy

x-news

Katy Perry nie tak dawno ogłosiła światu, że wraz z Orlando Bloomem zostaną rodzicami. Ta cudowna wiadomość zbiegła się niestety z przykrym wydarzeniem - kilka dni później zmarła jej babcia. Wokalistka opublikowała wzruszający film.

Babcia Katy Perry miała 99 lat

Fani Katy Perry już od dawna znają jej babcię Ann Hudson. Wokalistka często zabierała ją na ścianki i wydarzenia takie jak Grammy czy Billboard Music Awards. Zaprezentowała ją również w filmie Katy Perry: Part of Me jako jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Tym razem przekazała fanom przykrą wiadomość – jej ukochana babcia zmarła w wieku 99 lat.

Nie wiem, kiedy dusza wkracza na nowe tory, ale jeśli istnieje życie pozagrobowe, w którym jest poczekalnia przed nadchodzącym, mój umysł zastanawia się, czy dusza, która czeka na wejście do mojego świata, dostanie buziaka w czoło od mojej słodkiej babci, która wczoraj opuściła tę ziemię. Moje serce ma taką nadzieję. Jeśli jest w stanie porozmawiać z czekającą duszą, rozmowa prawdopodobnie brzmiałaby: "czy na pewno dołączyć do tej dzikiej grupy?!” Zdecydowanie byłby jakiś sarkazm, dowcipny żart albo dwa ... babcia zapewne przygotowała kieliszek swojego ulubionego rumianego wina po przybyciu do tego życia pozagrobowego ... i wyglądała najmodniej, oczywiście z klejnotami

- pisze Katy Perry.

Babcia Ann nauczyła Katy co znaczy miłość i rodzina. Jak sama podkreśla, dużą część osobowości odziedziczyła właśnie po niej. Kobieta wpoiła wnuczce wyczucie stylu i ironiczne poczucie humoru.

Jestem tym, kim jestem z powodu mojego ojca... a on z jej powodu. Zaczęła to wszystko, jak zwykła nam przypominać, i jestem jej bardzo wdzięczna

- kontynuuje wokalistka.

Wzruszający film ze szpitala

Pośród galerii zdjęć, w których Katy Perry wspomina swoją babcię, znalazło się też niezwykle wzruszające wideo, jak piosenkarka, siedząc przy umierającej babci w szpitalnej sali, mówi jej o tym, że jest w ciąży. Musicie to zobaczyć:

Umierająca już 99-letnia babcia nie miała siły na reakcję, jednak Katy z uporem powtarzała jej kilka razy, że zostanie mamą, tak aby Ann na pewno zrozumiała, co chce jej przekazać.

Te wspomnienia poruszyły fanów amerykańskiej artystki i ludzi ze świata show-biznesu, którzy w komentarzach natychmiast ruszyli ze słowami wsparcia dla pogrążonej w żałobie Katy. Jeden spośród dziesiątek tysięcy komentarzy zamieścił Orlando Bloom:

Ann miała dużo odpowiedzi! Na szczęście wszystko jest tak piękne jak jej dusza, która powróci w mgnieniu oka i wszystko będzie dobrze. Dzięki niej potrafię chodzić po wyznaczonej linii i zachowywać się z należytą starannością - dla babci każdego dnia ❤️

- wspomina przyszły mąż Katy Perry.

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości