Gwiazdy

Nie wygrała Top Model, a robi karierę. Co o programie mówi Karolina Pisarek?

Gwiazdy


Karolina była jedną z uczestniczek programu „Top Model. Choć nie wygrała pierwszego miejsca, jej kariera w zawrotnym tempie podążała na sam szczyt. Jak z perspektywy czasu Karolina ocenia udział w programie? O tym opowiedziała sama modelka.

Kariera Karoliny Pisarek

Minęły trzy lata od udziału Karoliny w programie Top Model, a już stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek w branży.

Karolina ma za sobą wiele zagranicznych wyjazdów, kampanii modowych, sesji okładkowych i reklamowych. Aktywna jest też w mediach społecznościowych, jej Instagrama obserwuje ok. 765 tysięcy osób. Jak podsumowuje swoją karierę?

Mój sukces to wynik pracy zespołowej, mojej i mojej agencji.

– mówi.

W rozmowie z prowadzącymi Dzień Dobry TVN Karolina zdradziła, czego można spodziewać się w nadchodzącym odcinku programu.

Nowa osoba w Top Model

W najbliższym odcinku programu widzowie będą mieli okazję poznać nową osobę, która zajmie miejsce Nikoli Furman. Do tej pory ścisłą tajemnica jest informacja, czy będzie to kobieta, czy mężczyzna. Jedno jest pewne. Nowy uczestnik zostanie wrzucony na głęboką wodę. Dopiero wykonanie pierwszych zadań zweryfikuje, czy odnajdzie się wśród „zaprawionych”. Ponadto gościem programu będzie Jurek Owsiak, z którym modele i modelki będą pracować nad kampanią społeczną. Następnie uczestnicy wezmą udział w sesji w klimacie filmów animowanych oraz w zadaniu, które będzie wymagało koordynacji i zdolności jazdy na wrotkach.

Zobacz też:

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości