Gwiazdy

Lara Gessler pokazała córeczkę. "Ta mała jest prześliczna"

Gwiazdy

Lara Gessler

Lara Gessler chętnie dzieli się z fanami chwilami z życia prywatnego. Radosna nowina o narodzinach córeczki obiegła media już kilka tygodni temu. Dopiero niedawno zobaczyliśmy, jak wygląda pociecha Lary Gessler i jej męża, Piotra Szeląga. Fani nie mogą nacieszyć się tym widokiem.

Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg poinformowali niedawno, jak dali na imię swojemu jedynemu dziecku. Mała Nena zmieniła ich życie i, co widać po zdjęciach, wniosła do ich domu dużo radości. Córka restauratorki Magdy Gessler dzieli się teraz w mediach społecznościowych fotografiami z małą córeczką w roli głównej.

Lara Gessler pokazała małą Nenę

Gwiazda opublikowała wpis z jesiennego spaceru. I choć pozuje na nim z mężem i przyjaciółką, to fani nie mogą oderwać oczu od jej córeczki.

Mimo słabej pogody spacerek z ciocią zaliczony! I tak, oczywiście maseczki musiały być zdjęte na potrzeby selfie. Zaraz do domu na tatusiową herbatkę z cytryną i cukrem! A co!

- czytamy we wpisie Lary.

Fani nie kryli zauroczenia dziewczynką. Świeżo upieczeni rodzice mogą przeczytać teraz mnóstwo komentarzy, w których ich wielbiciele nie szczędzą komplementów.

Ta mała jest prześliczna

- napisała jedna z internautek.

Niesamowicie śliczna dziewczynka, ileż radości daje macierzyństwo. Matka na zawsze będzie mieć w pamięci jej pierwszy płacz. Bardzo fajna fotka Pani Laro

- napisał inny fan.

Lara Gessler i Piotr Szeląg - historia małżeństwa

Lara Gessler na początku 2019 r. rozwiodła się ze swoim ówczesnym mężem, Pawłem Ruczem. Małżeństwem byli przez około dwa lata. Niedługo po rozstaniu, gwiazda rozpoczęła nowy rozdział w życiu. U jej boku pojawił się nowy partner - Piotr Szeląg. Informacje o tym, że para spotyka się obiegła media, gdy zakochani pojawili się publicznie na Balu TVN w 2019 roku.

Ostatnie tygodnie są dla Lary wyjątkowo szczęśliwe, ale też bardzo intensywne. Niedawno wydała swoją książkę: "Orzechy i pestki". Niespełna miesiąc temu wyszła za mąż, a w połowie października na świecie przywitała córeczkę.

Zobacz też:

Czy porody domowe są dobrym rozwiązaniem w czasie pandemii? Odpowiada ginekolog

Magda i Lara Gessler na zdjęciu sprzed lat. "Samo szczęście"

"Kuchenne rewolucje" mają już 10 lat. Ile talerzy w tym czasie zbiła Magda Gessler?

Zobacz wideo: Lara Gessler została mamą!

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości