Gwiazdy

Magda Lamparska motywuje na dzień dobry. Fani: "Naturalna piękność"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNJakub Kamiński/East News

Magda Lamparska dzień zaczyna od dawki motywacji. Pozytywnym podejściem zaraża także swoich obserwujących. Aktorka na zdjęciu pozuje bez makijażu i wygląda pięknie, a słowa, które skierowała w opisie, przekonują, by wykorzystać "dziś" jak najlepiej się da.

Naturalna Magda Lamparska

Bez makijażu, za to z uśmiechem na ustach i iskierkami w oczach - tak Magda Lamparska prezentuje się na ostatnim zdjęciu na Instagramie. To jednak nie wszystko. Do fotografii aktorka dołączyła motywujący opis na dobry początek dnia.

Zapinam pasy i jadę z tym dniem! Jest tylko jeden! Już nigdy nie będzie taki sam! Trzeba to wykorzystać! A jak będzie u Ciebie?

- napisała pod zdjęciem.

Fani natychmiast zareagowali. Niektórzy narzekali na deszczową pogodę, inni wyrazili żal, że do weekendu jeszcze tak daleko. Większość zachwyciła się także naturalnym wizerunkiem Magdy.

Boże, jesteś naturalną pięknością!

- czytamy w komentarzach. Obserwujący odnieśli się również do motywujących słów Magdy.

Pięknego dnia życzę... Coraz częściej życie ucieka nam pomiędzy palcami, więc właśnie zatrzymajmy się i żyjmy codziennie tak, jakby jutra miało nie być... Bierzmy z dnia jak najwięcej

- napisała jedna z komentujących.

Wpis Magdy stał się więc inspiracją dla innych, co dowodzi, jak zbawienny wpływ mogą mieć media społecznościowe. Coraz częściej gwiazdy udostępniają w nich treści, które po prostu pomagają innym. Bez względu na charakter i podejście do życia, każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje zastrzyku optymizmu i przypomnienia, że ten dzień, który mamy dziś, już nigdy się nie powtórzy.

Magda Lamparska motywuje

To nie pierwszy raz, gdy Magda Lamparska zaraża optymizmem swoich fanów i inspiruje do poprawy własnego życia. Także życia rodzinnego. W czasie izolacji w naszym programie opowiedziała o tym, jak podtrzymuje ogień w swoim związku, umawiając się z ukochanym na randki... na kanapie.

Obejrzyj całą rozmowę. Ta kobieta inspiruje!

Zobacz także:

Dziękujemy Kindze Rusin za 15 lat w Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska o zaręczynach z Przemkiem Kossakowskim. "Oficjalnie potwierdzamy"

Hanna Lis prosi o modlitwę za mamę. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych niepokojący wpis

Autor: Anna Mierzejewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości