Gwiazdy

Podobieństwo do Brada Pitta zniszczyło jego związek. Kim jest sobowtór przystojnego aktora?

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Brad Pitt

Nathan Meads jest łudząco podobny do hollywodzkiego gwiazdora. To sprawiło, że ze zwykłego człowieka stał się rozpoznawalną postacią. Okazuje się jednak, że znana twarz w życiu codziennym może być prawdziwym przekleństwem.

Sobowtór Brada Pitta

Nathan Meads pochodzi z Oxfordu, ma 35 lat i żuchwę, którą zna cały świat. Już w młodości porównywano go do sławnego aktora i zaczepiano na ulicy, prosząc o autograf. Przez długi czas pracował na budowach jako pod wykonawca, jednak rozwój mediów społecznościowych sprawił, że dorabia jako model i aktor oraz rozwija karierę influencera.

Za pojawienie się na imprezie w charakterze sobowtóra Brada Pitta Nathan jest w stanie zainkasować od 500 do 1 000 funtów.

Ciemna strona sławy

Brytyjczykiem szybko zainteresowała się prasa, ogłaszając, że jest wiernym sobowtórem byłego męża Angeliny Jolie. Podobnie jak dwukrotnie rozwiedziony aktor Nathan nie ma szczęścia w miłości. Jak twierdzi, jedna z jego partnerek nie była w stanie znieść podobieństwa i zamieszania, które było jego skutkiem.

- Nienawidziła tego, że nie mogliśmy się nigdzie wyjść, bo od razu podchodziły do mnie dziewczyny, prosząc, żebym pozwolił im zrobić ze sobą zdjęcie – powiedział w rozmowie z "The Daily Mail". – Nie mogę normalnie pójść do sklepu, bo ludzie od razu myślą, że jestem Bradem Pittem.

Sama zainteresowana powiedziała natomiast, że nie to było powodem rozstania. Monica Cherrill, z którą sobowtór Brada Pitta doczekał się dwóch córek, nie była w stanie znieść faktu, że jej partner nad towarzystwo rodziny przekładał imprezy w towarzystwie innych celebrytów przypominających znanych ludzi. Zaznaczyła również, że Nathan zachowywał się jak gwiazda, choć wcale nią nie był.

Zobacz wideo: Co słychać w świecie show-biznesu?

Co słychać w świecie show-biznesu?
Co słychać w świecie show-biznesu?
Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Autor:Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości