Gwiazdy

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w czasie pandemii: „Ja przytyłem 5 kilogramów, Natasza nie wchodzi na wszelki wypadek na wagę”

Gwiazdy

Dotychczas życie Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza biegł w zawrotnym tempie. Teraz ich dni toczą się zdecydowanie wolniej. W programie artystyczna para opowiedziała nam, jak spędza kwarantannę i utrzymuje kontakt ze swoją widownią.

Rodzinna kwarantanna

Na co dzień wspólnie żyją, pracują i wychowują córkę, dlatego przywykli do stałego przebywania w swoim towarzystwie. Ze względu na kryzys epidemiologiczny w życiu Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza zaszły pewne zmiany. Od dwóch miesięcy cała rodzina przebywa w domowej izolacji. Mimo że spędzają ten czas razem, każdy ma inny sposób na radzenie sobie z sytuacją.

Od dwóch miesięcy prowadzimy taki slow life

– stwierdziła Natasza Urbańska, aktorka.

Natasza ustaliła sobie jakiś reżim, a moim żywiołem raczej jest chaos. W związku z tym, jak mnie dopada jakiś taki moment do roboty, to po prostu siedzę nocami całymi i to jest mój czas

– wyznał Janusz Józefowicz, reżyser.

Wspólne spacery, celebrowanie posiłków czy pomoc w odrabianiu pracy domowej 11-letniej Kaliny - to niektóre z czynności, które umilają im czas podczas kwarantanny.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Uff...jak gorąco ☀️

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)

Praca w domu

Aktorka, piosenkarka, tancerka - Natasza Urbańska to niesamowicie wszechstronna artystka. Gwiazda cały czas się rozwija i nie inaczej jest w czasie pandemii. Obecna sytuacja zmusiła artystów do zmiany trybu pracy, ale nie oznacza to, że porzucili swoje projekty.

Ja nałożyłam sobie taki reżim, taki harmonogram dnia. Poranki należą do mnie. Kiedy cały dom jeszcze śpi, robię sobie trening. Trenuję codziennie, 3 razy w tygodniu z koleżankami z Buffo, więc też spotykamy się przez telefon, ale to też są takie nasze spotkania i taki czas dla mnie

– mówiła Natasza. Podczas kwarantanny pracuje nie tylko nad formą, ale i nowa płytą, której premierę powstrzymała pandemia.

W ostatnim czasie polski Internet podbijają filmiki aktorów Teatru Studio Buffo, w których artyści występują wszędzie, gdzie się da. Z racji tego, że ekipa nie może się spotkać, realizacja nagrań jest indywidualna.

To jest też nasz sposób łączenia się z naszym widzem

– zauważyła Urbańska.

Czekamy na możliwość spotkania się artystów w jednym miejscu, bo to jest dla nas najważniejsze, żebyśmy się mogli spotkać z naszym zespołem, bo wtedy możemy zrealizować przedsięwzięcia, które będziemy mogli dystrybuować w Internecie, dopóki nie będzie można robić tego w teatrze

– powiedział Józefowicz.

Obecnie trwają prace nad audiobookiem realizowanym z okazji Dnia Dziecka. Do czytania „Piotrusia Pana” zaproszono takie gwiazdy jak: Wiktor Zborowski, Edyta Geppert i oczywiście Natasza Urbańska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska o teatrze w czasach pandemii. "Potrzebny jest ludziom zastrzyk pozytywnej energii"

W warszawskim mieszkaniu Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Jak wygląda ich życie na dwa domy?

Rafał Zawierucha i jego nowe show. W planach goście z Hollywood

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości