Natalia Szroeder wraca z nowym singlem. "Pestki" premierowo w naszym programie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Natalia Szroeder mimo epidemii koronawirusa nie próżnuje. Jak wielu innych muzyków musiała skorygować swoje plany i zawiesić intensywną działalność zawodową. Jednak nadal potrafi zaskoczyć fanów. Właśnie ukazał się jej najnowszy singiel „Pestki”, którego telewizyjna premiera odbyła się w naszym programie. Piosenkarka spędza teraz czas w domowym zaciszu. Co ją relaksuje? Czy odkryła w sobie nowe umiejętności i pasje?

Natalia Szroeder w czasie kwarantanny nie daje o sobie zapomnieć. Wokalistka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Umila czas swoim fanom koncertami live, coverami piosenek z bajek, a teraz - nowa piosenką.

"Pestki" - nowy singiel Natalii Szroder

W piątek ukazał się jej długo wyczekiwany nowy singiel "Pestki". Piosenkarka mówi, że zabiera w nim słuchaczy w pewno miejsce.

Dla mnie to też jest nowe miejsce, którego sobie szukałam bardzo cierpliwie przez ostatnie lata. Po drodze było dużo frustracji, zwątpień, ale bardzo się cieszę, że w to miejsce trafiłam. To jest miejsce bliżej nieokreślone, które tak naprawdę każdy może sobie wyobrazić. Ja wam daję impuls, a wy możecie sobie sami to miejsce zwizualizować

- zachęca Natalia Szroeder w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Zanim powstały "Pestki", wiele utworów Natalia Szroeder wyrzuciła do kosza.

Na tym polega ta praca po prostu, że trzeba szukać, trzeba rzeźbić, a czasami wśród wielu, wielu utworów znajduje się jeden, który potem okazuje się tym właściwym

- opowiada Natalia.

Prywatnie artystka związana jest z raperem Quebonafide , czyli Kubą Grabowskim. Jego nowy utwór ukazał się dzień wcześniej, niż singiel Natalii. Przypadek?

Absolutnie tak. Moja premiera była nie do ruszenia już bardzo długo, Kuba troszkę się ociągał, przesuwał daty i w końcu wyszło tak, że się premierowaliśmy koło siebie. Ale ja byłam wierna swojej dacie

-zapewnia piosenkarka.

Telewizyjna premiera singla „Pestki” odbyła się w Dzień Dobry TVN. Posłuchaj:

Natalia Szroeder - kiedy nowa płyta

"Pestki" to zapowiedź płyty, która ma się ukazać jesienią. Jednak w tym przypadku, co do terminu, Natalia nie ma pewności.

Mam nadzieję, że obecna sytuacja nie wpłynie na to i nie spowoduje, że będę musiała znowu plany zmienić, bo bardzo bym chciała, żeby to się jesienią wydarzyło

- podkreśla wokalistka.

Natalia Szroeder

Jest uznawana za jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych piosenkarek młodego pokolenia. Ze sceną oswajała się już od czwartego roku życia. Debiutowała singlem „Jane”. Krótko potem ukazał się duet nagrany z Liberem „Wszystkiego na raz” , który otworzył Natalii drzwi do prawdziwej kariery, ale przede wszystkim do najważniejszych festiwali muzycznych w kraju.

W 2016 roku ukazał się jej krążek “NATinterpretacje” . Płytę tę, poza “Lustrami” , promowały jeszcze utwory “Domek z kart” , “Powietrze” oraz “Zamienię Cię”.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot