Gwiazdy

Natalia Szroeder w piosenkach Disneya. Jej talent doceniła Edyta Górniak

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Cała Polska #zostajewdomu, a artyści szukają rozwiązań na to, jak zapewnić rozrywkę swoim fanom. Natalia Szroeder nie próżnuje podczas kwarantanny i zorganizowała „Tydzień z Disneyem”. Jej wykonania kultowych bajek zachwycają i wzruszają do łez.

Natalia Szroeder śpiewa piosenki z bajek Disneya

Wokalistka na swoim Instagramie od tygodnia publikuje swoje wykonania znanych piosenek z kultowych bajek Disenya. Wykorzystując swój talent oraz delikatny w odbiorze głos wykonała utwory z m.in. Kopciuszka, Alladyna czy Herkulesa.

Pierwszym utworem, który zaprezentowała była piosenka z Pocahontas - Kolorowy wiatr. W oryginalnej polskiej wersji śpiewała ją Edyta Górniak, która zauważyła w sieci cover Natalii Szroeder. Z komentarza pod postem wynika, że nowa odsłona piosenki przypadła jej do gustu:

?❤️

- napisała Edyta Górniak.

Posłuchajcie tego wykonania sami:

Natalia Szroeder wzrusza piosenką z "Króla Lwa"

Kolejnym wykonaniem, które spodobało się i wzruszyło fanów do łez fanów, okazał się być utwór Miłość rośnie wokół nas z jednej z najpopularniejszych bajek na świecie Król Lew.

Jedna z fanek artystki napisała:

Omg. Popłakałam się. Kocham króla lwa, to wykonanie, to coś niesamowitego! Dziękuje. Szukałam powodu żeby wylać trochę łez ? serio. A te wzruszenia są takie piękne! Dobrego wieczoru ❤️

Fani artystki bardzo dobrze przyjęli jej pomysł. W publikowanych przez Natalię postach pojawia się coraz więcej komentarzy z gratulacjami oraz propozycjami kolejnych utworów, w których fani chcieliby usłyszeć wokalistkę.

A Wy jaką piosenkę chcielibyście, aby wykonała Natalia Szroeder?

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości