Gwiazdy

Natalia Szroeder przeżywa ciężkie chwile. Artystka w żałobie: „Świat się dla mnie zatrzymał”

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Natalia Szroeder wyznała, że 25. rok życia nie rozpoczął się dla niej pozytywnie. Artystka w mediach społecznościowych zamieściła wpis, w którym poinformowała, że dzień po urodzinach odeszła jej ukochana babcia.

Natalia Szroeder – odwołane koncerty

Natalia Szroeder to młoda artystka, która swoim nieskazitelnym głosem zyskała sobie grono licznych fanów. Od czasu kiedy po raz pierwszy zaśpiewała z Liberem, jej kariera nabrała tempa. Jeszcze przed wybuchem pandemii grafik wokalistki był całkowicie zapełniony, a solowe koncerty wyprzedały się w mgnieniu oka.

Niestety plany na najbliższe miesiące artystce pokrzyżował rozprzestrzeniający się koronawirus. To nie koniec nieszczęść. Oprócz wielu odwołanych koncernów, w rodzinie Natalii wydarzyła się tragedia. Dzień po urodzinach, wokalistka usłyszała smutne wieści dotyczące jej babci.

Natalia Szroeder w żałobie

Natalia Szroeder 20 kwietnia obchodziła 25. urodziny. W mediach społecznościowych fani zasypali artystkę lawiną komentarzy i pięknych życzeń. Mimo pozytywnego odzewu wokalistka dość długo milczała. Po czasie postanowiła wyjaśnić, co się wydarzyło.

Moi Drodzy. Wybaczcie mi, że dopiero teraz. Dostałam od Was masę pięknych życzeń urodzinowych, wzruszających, ciepłych i dobrych. Dzień po moich urodzinach odeszła moja ukochana Babcia Felicyjka, świat więc troszkę się dla mnie zatrzymał i przychodzę z urodzinowym podziękowaniem lekko spóźniona

- napisała.

Natalia podziękowała wszystkim za życzenia i przyznała, że zanim wydarzyła się rodzinna tragedia, przeżyła urodziny w skromnym, ale wspaniałym gronie. Nie zabrakło balonów i tortu. Wokalistka złożyła także pewną obietnicę.

Dziękuję Wam za cały poprzedni rok. Obiecuję, że będę robić co w mojej mocy, by Was nie zawieść i dawać Wam siebie muzycznie najlepiej, jak umiem

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości