Gwiazdy

Natalia Szroeder nagrała osobisty utwór "Para". To kolejna zapowiedź nadchodzącej płyty

Gwiazdy

Warner Music

Natalia Szroeder szykuje dla swoich fanów wielką niespodziankę. Artystka pracuje nad drugim albumem. Pod koniec sierpnia uchyliła rąbka tajemnicy i przedstawiła nowy singiel "Para". Do osobistego utworu powstał także klimatyczny teledysk.

Natalia Szroeder – nowy singiel "Para"

Natalia Szroeder zachwyca swoim nieziemskim i krystalicznym głosem. Niedawno artystka pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym singiel, który jest zapowiedzią nadchodzącej płyty. Intymny utwór "Para" to kolejna odsłona nowego przedsięwzięcia wokalistki. Dotychczas mogliśmy już usłyszeć piosenki tj. "Powinnam?", "Połóż się tu" oraz "Przypływy" – duet nagrany z Ralphem Kamińskim.

- To jest bardzo osobista piosenka. Bardzo. Ale wiem, że przecież wszyscy przechodzimy przez ciemne momenty. Ja miewam je dość regularnie. I nawet czasem lubię te swoje smutki. Są mi potrzebne, żeby bardziej doceniać słońce, które się przecież zawsze pojawia. Prędzej czy później. I też, nie ukrywam, to są emocje bardzo inspirujące. Czasem zatracam się za bardzo, hamulce przestają działać i staje się sama dla siebie oprawcą. I to nie jest fajne. To nie jest dobre. Czy też macie tak? A czasem trzeba po prostu odpuścić. Pozwolić życiu płynąć. Hehe. No i znów patos. Sorki! Trzymajcie się i uważajcie na siebie - pisała w obszernym poście artystka.

Fani zachwyceni nowym singlem

Nowy utwór zachwycił fanów. Pod postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci chwalili wokalistkę za nowe i magiczne brzemienia. Wśród wielu opinii głos zabrali także nasi prowadzący, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski.

- Choć piosenka jest smutna do szpiku kości, to cieszę się, że powstała. Gratuluję! I z przyjemnością zagram ją za chwile – napisał Damian Michałowski, który oprócz Dzień Dobry TVN, pracuje także w radio. - Kochana brawo. Cieszę się, że zestawiasz na siebie i dajesz konkretny przekaz . Gratulacje, bardzo Ci kibicuję – dodała Paulina Krupińska-Karpiel.

Do piosenki powstał także teledysk. Klip w symboliczny sposób oddaje sens utworu. Zobaczcie sami.

Zobacz wideo: Natalia Szroeder – dziewczyna z okładki

Zobacz także:

Julia Rosnowska wychowuje dziecko bez określania jego płci? Aktorka odniosła się do doniesień medialnych

Anna Wendzikowska o poszukiwaniu szczęścia. "Najważniejsze są te emocje, które są w środku"

Joanna Koroniewska zmieściła się w strój kąpielowy 12-letniej córki i wywołała oburzenie. "Czy zaczynamy sięgać granic absurdu?"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości