Gwiazdy

Natalia Szroeder debiutuje w roli aktorki. "Zawsze marzyłam, żeby zagrać w filmie"

Gwiazdy


Natalia Szroeder to wokalistka, której hity kochają miliony Polaków. Jakiś czas temu zainspirowała znanego reżysera Macieja Kawulskiego do obsadzenia jej w roli aktorki. Jak artystka odnajduje się w zupełnie nowej rzeczywistości? Rozmawiała z nią reporterka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

Przez całe wakacje trwały zdjęcia do filmu "Jak zostałem gangsterem", w reżyserii Macieja Kawulskiego. Autor hitowego "Underdoga", opowiadającego o zawodniku MMA, tym razem podjął się opowiedzenia historii o polskiej mafii.

>>> Zobacz także:

Opis filmu

Akcja filmu zaczyna się w latach 70. ubiegłego wieku – już wtedy młody bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię.

Film oparty jest na faktach i po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem.

Natalia Szroeder jako aktorka

W rolach głównych Kawulski obsadził Marcina Kowalczyka oraz Natalię Szroeder. Ten pierwszy to doświadczony aktor, znany z takich kinowych hitów jak "Jesteś Bogiem" i "Hardkor Disko". Natomiast dla Natalii to pierwsza produkcja, w której otrzymała rolę. Wokalistka zawsze marzyła o zagraniu w filmie i kiedy reżyser zadzwonił z propozycją udziału w projekcie, bardzo się z niej ucieszyła. Maciej Kawulski nie żałuje swojej decyzji:

To jest zdecydowanie, bardzo dojrzała dramatycznie aktorka, która potrafi nie tylko budować postać, ale sprawić, że za tą postacią się podąża.

- stwierdził reżyser.

Premiera filmu planowana na jest na 3 stycznia przyszłego roku.

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości