Gwiazdy

Z okazji 5. urodzin córki Natalia Siwiec pokazała zabawne zdjęcia. Mia zapozowała do nich w peruce i makijażu

Gwiazdy

Źródło:
Instagram
Natalia Siwiec

Natalia Siwiec opublikowała w mediach społecznościowych chwytający za serce wpis. W ten sposób uczciła piąte urodziny swojej córki. Post został opatrzony zdjęciami, na których mała Mia zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie.

Natalia Siwiec świętuje urodziny córki

Natalia Siwiec chętnie dzieli się z fanami wybranymi szczegółami z życia prywatnego. Na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się ciekawe posty, dzięki którym internauci mają szansę śledzić codzienność swojej idolki. Tym razem modelka opublikowała w sieci wzruszający wpis z urodzinowymi życzeniami dla swojej pociechy.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Moja kocico bengalska to już nasza 5-ta rocznica najpiękniejszego czasu w naszym życiu. Życzę ci, żebyś zawsze potrafiła płynąć przez życie jak teraz. Żebyś zawsze miała w sobie tyle mądrości i radości. Żeby nigdy nikt nie zabił w tobie poczucia, że jesteś cudem. Żebyś potrafiła żyć jakoś, a nie byle jak! Żebyś była zdrowa i żeby zawsze chciało ci się tak jak teraz ci się chce! Kochamy cię szalenie! - napisała dumna mama.

Natalia Siwiec pokazała nieszablonowe zdjęcia córki

W poście znalazło się również miejsce na fotografie małej jubilatki. Z okazji piątych urodzin mała Mia przeszła zaskakującą metamorfozę i zapozowała do zdjęć w czarnej peruce i makijażu. Warto dodać, że dziewczynka czuje się przed obiektywem równie swobodnie, jak mama. Świadczy o tym chociażby szeroki uśmiech, który pojawił się na jej twarzy podczas urodzinowej sesji. Nie umknęło to uwadze fanów, którzy z zapałem komentowali urocze kadry, nie zapominając o życzeniach.

- "Śliczna i słodka jak mama", "Piękna dziewczynka. Sto lat", "Wszystkiego co najlepsze dla małej księżniczki", "Spełnienia wszystkich marzeń", "Wszystkiego najcudowniejszego dla gwiazdeczki", "Przecudowne, dużo zdrówka i szczęścia", "Rośnij w szczęściu i zdrowiu" - pisali internauci.

Zobacz także:

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości