Gwiazdy

Natalia Siwiec o córeczce Mii: Płacze tylko, kiedy jest głodna!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Natalia Siwiec zaprosiła Dzień Dobry TVN do swojego domu. Opowiedziała o tym, jak się czuje jako mama córeczki Mii oraz jak łączy swoją pracę z życiem rodzinnym. Posłuchajcie wyjątkowego wywiadu Agnieszki Jastrzębskiej z Natalią Siwiec i jej partnerem Mariuszem Raduszewskim.

Zobacz też: Natalia Siwiec gotowa na drugie dziecko?

  • Natalia Siwiec - jak się czuje jako mama?
  • Jak Natalia Siwiec łączy pracę z życiem prywatnym?
  • Mia będzie mieć rodzeństwo? Jakie plany ma Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski?

Natalia Siwiec - jak się czuje jako mama?

Natalia Siwiec w sierpniu 2017 roku została mamą Mii. Mia jest córką Natalii Siwiec i jej partnera Mariusza Raduszewskiego. Natalia poinformowała media o swojej ciąży dopiero w piątym miesiącu. Przez prawie cały okres ciąży nie pokazywała brzuszka i nie udzielała się medialnie - chciała ten wyjątkowy czas przeżyć z Mariuszem i dzieckiem, które miało niebawem pojawić się na świecie.

Więcej tutaj: Prawdziwe macierzyństwo tak wygląda! Natalia Siwiec - jak się czuje po narodzinach Mii?

Jak Natalia Siwiec łączy pracę z życiem prywatnym?

Natalia Siwiec stara się łączyć pracę z życiem rodzinnym, kiedy tylko jest to możliwe:

Nie wyobrażam sobie tego, żeby Mia cały czas siedziała w domu jak ja jestem w pracy. Tym bardziej, że po pierwsze, mam taka pracę, do której mogę ją zabrać. A po drugie, ona świetnie się w tym odnajduje i fajnie spędza tam czas - powiedziała Natalia Siwiec w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Mia, córeczka Natalii i Mariusza, na co dzień jest bardzo grzeczna. Siwiec śmieje się, że Mia płacze tylko wtedy kiedy jest głodna.

Teraz nie wyobrażamy sobie, jak wcześniej mogliśmy żyć bez tego małego człowieka (...) - mówiła Siwiec, po czym Mariusz Raduszewski dodał - to znaczy ja mam syna i wiedzieliśmy jak wygląda podróżowanie z dzieckiem, przebywanie z dzieckiem.

Mia będzie mieć rodzeństwo? Jakie plany ma Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski?

Natalia Siwiec spełnia się w stu procentach w roli mamy. Pytanie jest teraz tylko jedno - czy jest szansa na to, że Mia niebawem będzie mieć rodzeństwo ? Siwiec jeszcze niedawno zarzekała się, że na razie nie planuje powiększenia rodziny . My mamy jednak nadzieję, że jej plany się zmienią!

Więcej:

    Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

    Pozostałe wiadomości