Gwiazdy

Natalia Oreiro skończyła 44 lata. "Zbuntowany anioł" uczcił urodziny serią zdjęć topless

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

"Cambio dolor por libertad..." - przed laty te słowa co wieczór wybrzmiewały w większości polskich domów. Natalia Oreiro, czyli tytułowy "Zbuntowany Anioł", świętuje w tym roku 44. urodziny. Z tej okazji gwiazda opublikowała w sieci odważne fotografie.

Niektóre gwiazdy latami pracują na światową sławę. Innym wystarczy jedna rola, która otworzy drzwi do międzynarodowej kariery. Tak też było w przypadku młodziutkiej Natalii Oreiro z Urugwaju. Aktorka miała zaledwie 21 lat, kiedy wcieliła się w Milagros, główną bohaterkę telenoweli "Zbuntowany anioł". Serial był wielkim przebojem nie tylko w Ameryce Południowej, ale również w Europie.

Natalia Oreiero - urodziny

19 maja Natalia Oreiro skończyła 44 lata. Gwiazda uczciła urodziny w nietypowy sposób, wrzucając do sieci serię odważnych zdjęć, na którym pozuje topless. W opisie sama złożyła sobie życzenia urodzinowe.

- Wszystkiego najlepszego dla mnie - czytamy.

Trzeba przyznać, że po Oreiro wcale nie widać upływu lat. Gwiazda cały czas prezentuje się młodo i dziewczęco. W komentarzach pod fotografiami nie brakuje komplementów od fanów.

Wszystkiego dobrego i słonecznego. Zawsze bądź uśmiechnięta

Samych wspaniałości, królowo życia

Wielu błogosławieństw

- piszą internauci.

Natalia Oreiro - gwiazda od Urugwaju po Rosję

Od premierowej emisji ostatniego odcinka serialu "Zbuntowany anioł" mijają w tym roku 22 lata! Mimo upływu czasu fani nadal dobrze pamiętają piosenkę z czołówki i interesują się tym, co słychać u aktorów odgrywających ich ulubione postaci. Dla Oreiro rola Milagros była trampoliną do sławy. Gwiazda cały czas realizuje się jako aktorka. Występuje głównie w serialach, choć żaden z nich powtórzył już międzynarodowego sukcesu "Zbuntowanego anioła".

Poza aktorstwem Natalia zajmuje się również muzyką. Co ciekawe, jej piosenki cieszą się szczególną popularnością... w Rosji. Gwiazda regularnie koncertuje w rosyjskich miastach. Wszyscy pamiętamy, że kilkukrotnie wystąpiła też w Polsce.

Zobacz wideo: Natalia Oreiro o fanach: Mój mąż jest trochę zazdrosny

Zobacz też:

Pierwszy w historii film w kosmosie - główną rolę zagra kobieta. Co na to Tom Cruise?

Jak dziś wyglądają Julia i Lena z rosyjskiego zespołu t.A.T.u.? Julia zmieniła się nie do poznania i zaczyna karierę polityczną

Helena z "Żon Hollywood" dorobiła się fortuny. Synowi w kwestii pieniędzy postawiła ultimatum

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości