Natalia Nykiel od 10 lat na scenie. "Nigdy nie miałam parcia na hity radiowe"

Autor:
Daria
Pacańska
Natalia Nykiel od 10 lat na scenie
Natalia Nykiel od 10 lat na scenieDzień Dobry TVN
wideo 2/19

Natalia Nykiel od 10 lat jest na polskiej scenie muzycznej. W Dzień Dobry TVN artystka przyznała, że od momentu rozpoczęcia kariery wydarzyły się rzeczy, których się nie spodziewała. Zdradziła jakie? Czy pracuje nad kolejną płytą?

Natalia Nykiel od 10 lat na scenie

10 lat temu Natalia Nykiel rozpoczęła swoją karierę muzyczną. To właśnie wtedy pojawiła się w jednym z talent show. Z kolei w przyszłym roku minie dekada od wydania jej pierwszej płyty. - To były szalone lata, bardzo dużo rzeczy się wydarzyło, których w życiu bym się nie spodziewała - przyznała. Artystka ma zamiar celebrować oba ww. wydarzenia. - Będę po prostu świętować od tego roku po kolejny - powiedziała.

Natalia Nykiel ma na swoim koncie kilka krążków. Najbardziej osobisty jest, wydany w okresie pandemii, album "Regnum". - To był taki czas, którego bardzo potrzebowałam dla siebie, żeby różne rzeczy podsumować, przemyśleć i przejść dalej. Mam wrażenie, że już jestem kilka kroków za tą płytą. Już jestem w tym kolejnym etapie, którego jeszcze nie mam muzycznie wydanego, ale jest w przygotowaniu - zaznaczyła, a następnie dodała: "To jest bardzo dobry etap, czuję, że otwiera się przede mną jakiś nowy, fascynujący rozdział".

Natalia Nykiel o szukaniu swojej tożsamości

Natalia Nykiel przyznała, że od momentu pojawienia się w talent show wiedziała czego chce, a czego woli unikać. - Nie chciałam iść w jakąś taką bardzo komercyjną stronę, taką bardzo popową i to mi się udało, zdecydowanie przy tych pierwszych płytach. Nigdy nie miałam takiego parcia na hity radiowe. One z tej pierwszej płyty wyszły trochę tak, nie chcę mówić, że niechcący, ale było dużym zaskoczeniem dla mnie, że te hity pojawiły się w radiu - stwierdziła.

Artystka bardzo chroni swoją prywatność. Na próżno szukać w wywiadach relacji z jej życia osobistego. Wszystko kręci się wokół muzyki. - Jeżeli już coś pokazuję ze swojego życia prywatnego, to są to takie rzeczy, które uważam, że mogłyby kogoś zainspirować, na kogoś wpłynąć, komuś pokazać coś nowego, coś ciekawego - podkreśliła.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości